07/05/2019
Mielieji, Daržo komanda, išvažiuoja ruoštis sezonui ir dirbti į Nidą !
Dėkojame visiems, kurie užsuko paragauti picučių ir pabendrauti. Asfalto džiunglėse susitiksime kai baigsis vasara 🌾💚
Iki pasimatymo po pušų pavėsiu stebuklų šalyje Zuikio darzas 🥂💛