19/09/2026
Op zaterdag 3 oktober zetten we niet alleen onze klanten, maar ook onze prachtige stad Ieper volop in de schijnwerpers!
De Boterstraat wordt voor één dag omgetoverd tot De Smulstraat: een bruisend evenement waar genieten, beleven en ontmoeten centraal staan.
Het absolute hoogtepunt?
Een gigantische taart van maar liefst 40 meter lang en 2,40 meter breed!
Een uniek spektakel dat jong en oud samenbrengt en waarmee we de gastvrijheid, creativiteit en ondernemingszin van Ieper willen vieren.
Dit bijzondere initiatief is mogelijk dankzij de samenwerking tussen Pidy, Stad Ieper, UNIZO, vzw City Ieper, Koffiehuis Mimi’s, Revelatio (Serge Koether) en Café Grafiek.
Samen tonen we hoe sterk lokale ondernemers en organisaties kunnen samenwerken om van Ieper een stad vol beleving te maken.
De Smulstraat draagt ook meteen een warm hart voor het goede doel. De opbrengst komt terecht bij jong en oud: Ons Tehuis Ieper en Home Vrijzicht Elverdinge.
Bestel een stukje van de taart!
Wil je jouw bedrijf, zaak, vereniging, collega’s of vrienden verrassen met een stukje van onze unieke 40 meter lange taart? Bestel dan vooraf jouw porties. Wij bezorgen ze met plezier bij u thuis (regio Ieper)!
Bij de sponsorende winkels in Ieper kan je ook je stukje taart afhalen of kom smullen in de Smulstraat!
Samen maken we van 3 oktober een onvergetelijke Dag van de Klant. Een dag dat heel Vlaanderen kan zien waar Ieper voor staat: verbondenheid, ondernemerschap, gezelligheid en genieten.
Meer info, reservaties of interesse om mee te werken als partner of medewerker?
0496 02 55 39� 0478 50 02 12
De Smulstraat – proef, beleef en geniet… samen in het hart van Ieper!