Janosik Polish Slavic Market

Call Directions Website

Janosik Polish Slavic Market Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Janosik Polish Slavic Market, Deli, 11 East Price Street, Linden, NJ.

10/10/2026

15 deals, 30 seconds. Fresh specials at Janosik Food Market — Linden & South Amboy, NJ. Valid while supplies last. New round about every two weeks. EBT/SNAP accepted.
15 promocji w 30 sekund — Janosik Food Market, Linden i South Amboy. Do wyczerpania zapasów.

New specials are here! Fifteen deals are running now at Janosik Food Market — Polish sweets and cookies, honey, butter a...
10/10/2026

New specials are here! Fifteen deals are running now at Janosik Food Market — Polish sweets and cookies, honey, butter and feta, sauerkraut, drinks, mineral waters, kvass and noodles. Swipe through the full list. Prices are valid while supplies last, and we refresh the specials about every two weeks, so what you see here is always current. Open every day in Linden — and don't forget our second store in South Amboy. We accept EBT/SNAP.

Nowe promocje! W Janosik Food Market trwa 15 promocji — polskie słodycze i ciastka, miód, masło i feta, kapusta kiszona, napoje, wody lecznicze, kwas chlebowy i makaron. Przesuń, żeby zobaczyć całą listę. Ceny obowiązują do wyczerpania zapasów, a promocje podmieniamy co około dwa tygodnie — to, co widzisz, jest zawsze aktualne. Zapraszamy codziennie do Linden oraz do drugiego sklepu w South Amboy. Akceptujemy EBT/SNAP.

¡Nuevas ofertas! Quince productos en promoción en Janosik Food Market: dulces y galletas polacas, miel, mantequilla y queso feta, chucrut, bebidas, aguas minerales, kvas y fideos. Los precios son válidos hasta agotar existencias y renovamos las ofertas cada dos semanas. Visítenos en Linden o en South Amboy. Aceptamos EBT/SNAP.

09/25/2025

Kuchnia ponownie otwarta !
Zapraszamy na gorące obiady 🙂

Świąteczna promocja już trawa!!Ptasie mleczko alpejskie $3.99Ptasie mleczko E.wedel czekolada $2.99Kinder happy hippo $2...
04/17/2025

Świąteczna promocja już trawa!!

Ptasie mleczko alpejskie $3.99
Ptasie mleczko E.wedel czekolada $2.99
Kinder happy hippo $2.99
Olej kujawski i Bartek $3.99
Ogórki kiszone Polski smak $2.99
Konserwa tyrolska $1.99
Pieczarki marynowane duże $3.99
Nutella duża $1.99
Kawa gala $1.99
Baranek duży $3.99
Baranek mały $2.99
Babka Wielkanocna duża $4.99
Babka Wielkanocna mała $2.99

Zapraszamy po więcej innych promocji 😊

Weekendowa promocja już trwa !Zapraszamy !!Jajka dla dzieci 2 za 1$Kupiec kasza $0.99Sosy Knorr 2 za 1$Gorące kubki 3 za...
10/18/2024

Weekendowa promocja już trwa !
Zapraszamy !!
Jajka dla dzieci 2 za 1$
Kupiec kasza $0.99
Sosy Knorr 2 za 1$
Gorące kubki 3 za 1$
Sos Pudliszki $0.99
Tiger 2 za 1$
Tiger duży $0.99
Pieczywo chrupkie 2 za 1$
Krówka 250g $1.99
Cukierki puszka $3.99
Bombonierka $3.99
Baryłki $4.99
Ciasteczka apetitki $1.49
Ciastka Maltanki 2 za 1$
Ciasteczka Amerykanki $0.99
Ciasteczka krakuski 2 za 1$
Ptasie mleczko śmietankowe $1.99
Mini nutella $0.99
Hot dog rolls 2 za 1$
Buena carrotena 2 za 1$
Chleb Benus $1.99
Cukierki 1 kg $4.99
Czekolady 2 za 1$
Duże czekolady $0.99
Lemoniada 2 za $1
Napoje Zbyszko $0.99
Napoje Hortex $1.49
Ciasteczka Mokate 2 za 1$
Ciasteczka belvita $0.99
Bombonierka Chopin puszka $6.99
Sos Winiary czosnkowy $1.49
Wafelki z pianką $0.99
Batony WW 3 za 1$ box $3.99
Batony Danusia 3 za 1$ box $5.99
Podgrzybek duszony $3.99

Zapraszamy na super procmoje !Śledzie 1000g $3.99Śledzie słoik $1.99Ptasie mleczko $1.99Ciasteczka Złotokłos $1.49Ciaste...
08/14/2024

Zapraszamy na super procmoje !
Śledzie 1000g $3.99
Śledzie słoik $1.99
Ptasie mleczko $1.99
Ciasteczka Złotokłos $1.49
Ciasteczka Krakus $0.99
Wawel czekoladki $2.99
Wawel rączki $0.99
E.wedel od serca $1.99
Prince Polo kokosowe xxl $4.99 1 box
Ciasteczka belvita $1.99
Pierniczki $1.49
Ciasteczka hit 2 za $1
Ciasteczka Mokate $1.49
Pasztet mazowiecki $0.99
Konserwa turystyczna $1.99
Hortex $1.49
Tymbark $1.49
Cukierki puszka $1.99
Prince Polo Classic i orzechowe 1 box $2.99
Malaga $1.99

Zapraszamy !! 😊
07/19/2024

Zapraszamy !! 😊

06/28/2024

Tylko sobota i niedziela 29 i 30 czerwca super tanio !!

Szynka cygańska $2.99/lb
Ser edamski $2.99/lb
Konserwy Krakus $2.99
Woda Piwniczanka zgrzewka $2.99
Ogórki Polski smak konserwowe $2.99
Ogórki beczułki lowell $3.49
Baryłki $1.99
Ciasteczka różne rodzaje 2 za $1
Duże ciasteczka na tacce $1.49
Serki topione 5 za $1
Parówki Lowellki i berlinki boczek $0.99
Almette $0.99

Address

11 East Price Street
Linden, NJ
07036

Opening Hours

Monday 7am - 9pm
Tuesday 7am - 9pm
Wednesday 7am - 9pm
Thursday 7am - 9pm
Friday 7am - 9pm
Saturday 7am - 9pm
Sunday 7am - 6pm

Telephone

(908) 275-3674

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Janosik Polish Slavic Market posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share

Category