03/07/2024
Любі мої дівчатка!
Я теж сумую за вами та вашими тортиками, проте не попру нажаль проти погоди та графіків відключень 😩
Спека, 12 годин без світла, маленька зарядна і ніякої дисципліни…
Мусимо перечекати! Всіх люблю 💋
P.S допис для привертання уваги і щоб не забували 😅