05/08/2020
Спокійний кіновечір, але не вдома. З улюбленою кавою☕, смаколиками🍪 та без звичного галасу кінотеатру. Ми у потурбуємося про комфорт для кожного.
Обирайте фільм від Крістофера Нолана, який будемо дивитися цими вихідними і відмічайте цифру у коментарях:
1⃣ «Темний лицар» - пригоди Бетмена та Джокера.
2⃣ «Початок» - історія про вплив на свідомість людей через підсвідомість під час «свідомого сну» з Леонардо Ді Капріо =)
3⃣ «Інтерстеллар» - час, простір, космос та Макконахі =)
4⃣ «Дюнкерк» - про війну, гідність, відповідальність та інші важкі питання людства у історичному контексті.
Щодня на одній хвилі з вами до 20.00
📍Вознесенський узвіз, 23в
#кофе #кофессобой #кофеманы #кофеарабика #кофеаппарат #кофевкусный #кофелюбитменя #кавакиїв #кофекиев #вейвкофе #кофейнякиев #кофеголиккиев #каваподол