09/03/2026
Пережили сувору зиму і нарешті зустрічаємо весну 🌺
Разом із теплішою погодою в наших десертах з’являється більше квітів, ягід і легких весняних дизайнів. Цими вихідними ми вже встигли створити багато різних тортів і десертів із весняним настроєм.
Київ поступово теплішає, і ми вже починаємо думати про відкриття літнього майданчику. Якщо погода дозволятиме – плануємо зробити це зовсім скоро. Чекаєте?
А якщо вам потрібен неймовірно смачний торт із красивим декором – із радістю створимо його для вас 💛
💌 Пишіть нашому менеджеру в
директ / Telegram / WhatsApp / Viber
📞 +380 63 634 14 64 ( Анна)