30/04/2024
Дорогі наші друзі!
Ми зачиняємось. 30 квітня наш останній день на Пилипа Орлика 6.
Це було не легке рішення для нас, але після багатьох роздумів ми вважаємо, що час настав.
Ми хочемо подякувати нашим гостям, партнерам, постачальникам і, звичайно, нашій неймовірній команді – родині Gorchitsa.
Це були неймовірні 20 років завдяки всім вам та кожному з вас! Ми дійсно плекали стосунки, що ми побудували з нашими гостями, і ми щиро сумуватимемо за вашими такими знайомими та усміхненими обличчями.
Ми пишаємося кухнею нашого закладу та сподіваємось, що наші страви та атмосфера цього місця додали радість у ваші життя. Для нас було честю розділити з вами особливі моменти, родинні святкування або просто затишні зустрічі з друзями та коханими, не кажучи вже про чимало веселих історій та спільних спогадів, які залишаться з нами назавжди.
Сподіваємось, що наша любов та відданість французькій кухні зробила гідний внесок у різноманітну та динамічну гастрономічну культуру Києва.
А поки що GRAND MERCI, AU REVOIR, СЛАВА УКРАЇНІ!❤️🙏🇺🇦🇫🇷
Dear friends, we are closing.
April 30 is our last day on Pylypa Orlyka 6. This was not an easy decision but after a profound consideration of various factors, we believe it is the right time. We want to thank our guests, partners, suppliers and our wonderful team Gorchitsa family. It has been amazing 20 years thanks to all of you and each of you. We have truly cherished the relationships we’ve built with our customers, we will miss seeing your familiar and happy faces.
We are proud of the cuisine we have served, and we hope that our food and atmosphere helped make your lives more enjoyable. It has been an honor to be a part of your celebrations, family gatherings and everyday meals, not to mention a lot of fun and great stories we shared.
We believe that our love and passion for French cuisine has contributed to Kyiv vibrant restaurant culture.
In the meantime we say GRAND MERCI, AU REVOIR and SLAVA UKRAYINI! ❤️🙏🇺🇦🇫🇷