10/02/2022
Про цукор у каві
Коли кава має темну обсмажку, вона дуже різка на смак і гірка. Коли додають цукор, він гармонує з такою кавою, і напій може більше смакувати. Але коли кава більш м’яка та з фруктовим відтінком, то там є своя фруктова солодкість, наприклад, апельсинова, сливова чи грейпфрутова. Тому немає сенсу додавати туди цукор чи сироп. Загалом я рекомендую пити каву без цукру.