19/05/2026
«Київ без кліше» - вечір, де знайомі смаки відкривались по-новому ✨
це була справжня подорож через атмосферу, людей та авторські страви, створені спеціально лише для цієї події.
кожна подача, кожне поєднання смаків і кожна деталь - про новий погляд на гастрономію Києва без шаблонів та кліше.
ділимось кадрами цього вечора👀
нові страви, жива атмосфера, щирі емоції гостей і моменти, які хочеться проживати знову
дякуємо всім, хто був частиною цього вечора❤️
а якщо цього разу не вдалось потрапити - обов’язково чекаємо вас на наступних івентах🤟🏼