13/06/2022
Разлучаться то завжди боляче та складно. Але треба навчитися відпускати… Розлучатися це мистецтво. Нажаль, люди не вміють будувати стосунки, не те що розлучатися((
У кожної історії є свій початок і кінець. Йдіть так, щоб коли прийде фінал ви могли з вдячністю відпустити людину… Чи буде боляче? Звісно буде, це частина твого життя, таке враження що відрізають частину тебе, але так треба… Будьте вдячні і завжди лишайтесь людьми.
І як співає українська співачка “Когда-то наше сердце билось в унисон, но а теперь у каждого своё соло..»
В своєму соло не поливайте брудом колишнього партнера, не робіть боляче та не мстіть… дякуйте і дайте волю… тоді ви обов’язково буде щасливі обидва, але вже не разом 💔