10/08/2023
Згідно меморандуму про співпрацю ГО «Труханівці»та "Київським обласним центром ментального здоров'я ", на Трухановому острові створений центр реабілітації наших воїнів, а саме:
- ГО "Жива планета -стале майбутнє " кінний клуб Аргамак- це іпотерапія та кінестерапія.
- ГО "Воднолижний клуб Київ"- це активний відпочинок на воді та екскурсії на електромобілях.
- Затишний дворик кафе це запашні страви домашньої кухні.
- Також нагадуємо, що одним з ініціаторів створення цього проекту є ГО "Центр соціальної реабілітації Київської міської спілки ветеранів Афганістану", які забезпечать реабілітацію та спортивну риболовлю на острові.
Ці всі заходи проводяться під наглядом медперсоналу Київського обласного центру ментального здоров'я ".
А за всіма цими організаціями стоять люди (керівники, ініціативні групи, лікарі, медсестри, водії, кухарі, офіціанти, всі члени вищезгаданих громад без виключення).
Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до нашого проекту, тому що тільки разом, об'єднавши зусилля , ми створюємо непереможну УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ - світовий бренд √1.
З повагою, до всіх і кожного, голова ГО " Труханівці" https://www.facebook.com/profile.php?id=100083117057676- Іващенко А.В.