Frou Frou

Frou Frou Переосмислений погляд на французьку кухню

Двоповерховий портал в Париж —
Відкриває свої двері в самому серці столиці - на вулиці Московській. Увібрав в себе те, що належить мати поважному французькому ресторану (і навіть трохи більше): велика винна карта, багата колекція делікатесів, білосніжні скатертини, в інтер'єрі - ідеальне поєднання мармуру і червоного дерева. Кожна деталь тут на своєму місці, а ідеальний сервіс змусить вас повірити, що ви перебуваєте в іншій країні.

Сезонні десерти, створені для літа.Освіжаючий полуничний гаспачо з базиліковим сорбетом і хрусткою меренгою, полуниця з ...
10/08/2026

Сезонні десерти, створені для літа.

Освіжаючий полуничний гаспачо з базиліковим сорбетом і хрусткою меренгою, полуниця з вершками та полунична тарта.

Обирайте свій улюблений та насолоджуйтесь у Frou Frou.

Savourez l’été💋

Від дня народження до особливої події.Запрошуємо провести ваше свято в атмосфері французької гостинності Frou Frou.À bie...
02/08/2026

Від дня народження до особливої події.

Запрошуємо провести ваше свято в атмосфері французької гостинності Frou Frou.

À bientôt 💋
Бронювання: +380 67 333 36 73
Вул. Князів Острозьких, 44

Ньокі à la Parisienne — класика французької гастрономії.У Frou Frou страва набуває особливого звучання з насиченим сирни...
27/07/2026

Ньокі à la Parisienne — класика французької гастрономії.

У Frou Frou страва набуває особливого звучання з насиченим сирним соусом та золотистою скоринкою.

Savourez chaque bouchée💋
Вул. Князів Острозьких, 44

22/07/2026

Сонячна тераса, французька кухня та гарний настрій — те, що потрібно, щоб насолоджуватись моментом.

Rendez-vous chez Frou Frou💋
Вул. Князів Острозьких, 44

Сонячний, легкий, витончений Saint-Tropez Sour. Коктейль розкривається соковитими нотами персика та манго, збалансованим...
16/07/2026

Сонячний, легкий, витончений Saint-Tropez Sour.

Коктейль розкривається соковитими нотами персика та манго, збалансованими цитрусовою свіжістю й ніжною лимонно-карамельною піною.

Спробуйте та насолоджуйтесь у Frou Frou💋

Вул. Князів Острозьких, 44

Ми відібрали найкращих представників vintage-колекцій, щоб зібрати простір унікальних речей із характером та історією. П...
10/07/2026

Ми відібрали найкращих представників vintage-колекцій, щоб зібрати простір унікальних речей із характером та історією.
Предмети, що існують в єдиному екземплярі та зберігають естетику часу.

На нашому маркеті будуть представлені:

Vybrane | Французькі вінтажні прикраси
𝙼𝙰𝚁𝙴𝚅𝙰 | vintage shop
OKSAMYT
Вінтажний посуд • Статуетки • Декор • Посріблення • Кришталь
RAREVINTAGEUA | ВІНТАЖНІ АКСЕСУАРИ
maison_vintage

Будемо раді розділити з вами цей день — за кавою, розмовами та красивими знахідками.

À bientôt💋

12.07 • 11:00–16:00
Київ, вул. Князів Острозьких, 44

Бронювання столу: +380 67 333 36 73

Тальятеле з трюфельною пастою — ніжна текстура, вершковий соус і делікатний аромат трюфеля створюють ідеальне поєднання ...
10/07/2026

Тальятеле з трюфельною пастою — ніжна текстура, вершковий соус і делікатний аромат трюфеля створюють ідеальне поєднання для неспішного обіду або тихої вечері.

Bon appétit et à bientôt 💋
Вул. Князів Острозьких, 44

Вінтажний маркет у Frou Frou💋12.07 | 11:00-16:00 Місце, де можна знайти прикраси, годинники, посуд та предмети декору з ...
05/07/2026

Вінтажний маркет у Frou Frou💋
12.07 | 11:00-16:00

Місце, де можна знайти прикраси, годинники, посуд та предмети декору з історією, обрати для себе особливий аксесуар або просто провести неділю в атмосфері французької естетики.

У програмі:
• Маркет вінтажних брендів
• Лекція від Ігоря Кошеля «Париж — імперія стилю» о 14:00
• DJ-set
• Bienvenue від закладу
• Крафтова крамничка Frou Frou із французькою випічкою, конфітюрами та маслом

À bientôt.
Київ, вул. Князів Острозьких, 44
Бронювання столу: +38 (067) 333 36 73

Найвишуканіший смак цього літа — устриці та келих Moët.Класика, що не потребує нагоди. Лише теплий вечір, бездоганний се...
01/07/2026

Найвишуканіший смак цього літа — устриці та келих Moët.

Класика, що не потребує нагоди. Лише теплий вечір, бездоганний сервіс і французький настрій.

À bientôt у Frou Frou💋
Вул. Князів Острозьких, 44.

Address

Князів Острозьких, 44
Kyiv

Opening Hours

Monday 12:00 - 22:00
Tuesday 12:00 - 22:00
Wednesday 12:00 - 22:00
Thursday 12:00 - 22:00
Friday 12:00 - 22:00
Saturday 11:00 - 22:00
Sunday 11:00 - 22:00

Telephone

+380673333673

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Frou Frou posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Frou Frou:

Shortcuts

Share

Category