02/11/2022
Привіт! Мене звати Дмитро Тютюн, я стендап-комік з Харкова і на початку хотів би трохи розповісти про себе.
До 24 лютого я був російськомовним українцем, який жив в російському інфа-просторі, ігноруючи все українське. За свої 5 років в стендапі я встиг розігріти купу російських коміків та передивитись терабайти їх контенту, жаліючись, що український глядач не звертає увагу на місцеву комедію. Як і багато українців, раніше я був сліпим та несвідомим.
Але тепер я змінююсь. Ось вже майже рік я спілкуюся та виступаю українською, з неймовірним задоволенням, засираючи русню. Вже майже рік я намагаюсь рухатись в сторону українства, відокремлюючи себе від усього російського. Майже рік я нарешті самоідентифікую себе правильно. Саме про це мій сольний концерт.
Все своє життя я був українцем, але тільки зараз розумію, що ніколи по-справжньому не відчував себе їм. За період повномасштабної війни багато чого змінилось всередині мене. Це досить вагомі зміни, про які я би хотів вам розказати під призмою стендап-комедії. Буде багато відвертого, багато моїх думок та переживань з цього приводу, ну і звичайно, багато приколів. В цілому, я б сказав, що цей сольнік стоїть на трьох китах: жарти про тупу русню, любов до України та моя харизма. Всі складові для крутого стендап-заходу присутні, не вистачає лише тебе - мого найулюбленішого глядача!
Тому купуй квитки та приходь послухати про мою особисту українізацію, а я, в свою чергу, зроблю все, щоб вечір був кайфовим. |
Як і завжди, частину прибутку з концертів відправлю на ЗСУ. До зустрічі!