01/06/2020
Dnešný príspevok by sme mali venovať detičkám k ich sviatku. Blahoželáme a posielame bošteky 😘😘😘.
Ale chceme tiež poblahoželať mamičkám a oteckom, ktorým dnes skončili hodiny vyučovania a animácií. Zaslúžite si jednu a možno aj dve kávičky (a možno aj cigaretku☺️) v úplnom kľude. A ak Vám výučba pokračuje, tak želáme veľa trpezlivosti a zoberte deti na čokoládku pod slnečník 😉☕🍹🥃🌤️