Bernard Pub Maladinovo

Bernard Pub Maladinovo Špičková pivná reštaurácia s tradičným pivom a vynikajúcou kuchyňou. Príďte k nám ochut

😎Obedové menu v Maladinove na tento týždeň 😍👇1️⃣ Furmanské halušky s klobásou a praženou cibuľou 10,90 € 2️⃣ Bravčový če...
20/09/2026

😎Obedové menu v Maladinove na tento týždeň 😍👇

1️⃣ Furmanské halušky s klobásou a praženou cibuľou 10,90 €
2️⃣ Bravčový černohorský rezeň s oštiepkom, zemiaková kaša, uhorkový šalát 10,90 €
3️⃣ Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom, karamelizované lesné ovocie 10,90 €
4️⃣ Flank steak na masle a šalvii, tekvicové rizoto, parmezán 11,90 €

👉 Pondelok-piatok 11:30-15 hod
💙 Tešíme sa na vás

😊 Obedové menu v reštaurácii Maladinovo na tento týždeň 👇1️⃣ Penne Alfredo s kuracím mäsom a parmezánom 9,90 €2️⃣ Grilov...
13/09/2026

😊 Obedové menu v reštaurácii Maladinovo na tento týždeň 👇

1️⃣ Penne Alfredo s kuracím mäsom a parmezánom 9,90 €
2️⃣ Grilovaná údená krkovička, strapačky, viedenská cibuľa 10,90 €
3️⃣ Pečená ½ baby kuriatka na koreňovej zelenine, dusená ryža, domáci jablkový kompót 10,90 €
4️⃣ Hovädzie líčka na červenom víne, kukuričná polenta, marinovaná rukola 11,90 €

👉 Pondelok-piatok 11:30-15 hod
❤ Tešíme sa na VÁS

😍Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 😎👇1️⃣ Domáca žemľovka s broskyňami a tvarohom, mätová espuma 9,90...
06/09/2026

😍Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 😎👇

1️⃣ Domáca žemľovka s broskyňami a tvarohom, mätová espuma 9,90 €
2️⃣ Kuracie prsia v omáčke z jalapeno paprík a gorgonzoly, baby zemiaky s tymianom 10,90 €
3️⃣ Mexicky guláš so syrom, dusená ryža, listový šalát s cherry a čučoriedkami 11,90 €
4️⃣ Burger s trhaným bravčovým mäsom, hľuzovkový coleslaw, hranolky, hľuzovková mayo 11,90 €

👉 Pondelok-piatok 11:30-15 hod
❤ Tešíme sa na vás

Po letnej pauze pre vás opäť pripravujeme obedové menu 😍😎Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 👇1️⃣ Krém...
30/08/2026

Po letnej pauze pre vás opäť pripravujeme obedové menu 😍

😎Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 👇

1️⃣ Krémové penne s karfiolom a brokolicou 9,90 €
2️⃣ Kurací steak, paradajkové gnocchi, rukola s bazalkovým pestom 10,90 €
3️⃣ Steak z krkovičky, dusený listový kel, tlačené zemiaky 10,90 €
4️⃣ Sviečková na smotane, parená knedľa 12,90 €

👉 Pondelok-piatok 11:30-15:00
👉 www.maladinovo.sk/bernardpub
💙 Tešíme sa na VÁS 😊

Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 😍posledný pred prázdninovou pauzou 😎1️⃣ Važecká pochúťka, zemiakov...
21/06/2026

Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 😍posledný pred prázdninovou pauzou 😎

1️⃣ Važecká pochúťka, zemiaková placka, údený strúhaný syr 9,90 €
2️⃣ Grilovaná tilapia, zeleninový kuskus, limetkový dresing 10,90 €
3️⃣ Pečené baby kuriatko, dusená ryža, domáci jablkový kompót 10,90 €
4️⃣ Vyprážaný halloumi syr, karfiolové pyré, rukolovo reďkovkový šalát 10,90 €

👉 Pondelok-piatok 11:30-15 hod
❤ Tešíme sa na VÁS :)

😍 Obedové menu v Maladinove na tento týždeň 😎👇1️⃣ Vyprážané šampiňóny plnené syrom, maslové zemiaky s petržlenom, domáca...
14/06/2026

😍 Obedové menu v Maladinove na tento týždeň 😎👇

1️⃣ Vyprážané šampiňóny plnené syrom, maslové zemiaky s petržlenom, domáca tatárska omáčka 9,90 €
2️⃣ Hovädzí Stroganov, dusená ryža, šalátik 10,90 €
3️⃣ Paradajkové rizoto, kurací filet, marinovaná rukola 10,90 €
4️⃣Zemiakové guľky s čokoládou, jahodová espuma, mäta 10,90 €

👉 pondelok-piatok 11:30-15 hod
Tešíme sa na vás ❤

Od nedele sa opäť vidíme v plnej zbroji 🧡
11/06/2026

Od nedele sa opäť vidíme v plnej zbroji 🧡

😍 Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 👇1️⃣ Čiernohorský rezeň so syrom, zemiaková kaša, paradajkový ša...
07/06/2026

😍 Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 👇

1️⃣ Čiernohorský rezeň so syrom, zemiaková kaša, paradajkový šalát 9,90 €
2️⃣ Steak z tuniaka obalený v sezame, grilovaná zelenina, tahini omáčka 10,90 €
3️⃣ Tortila so zeleninou a kuracími stripsami, andalúzsky dresing, hranolky, tzatziki 10,90 €
4️⃣ Guláš z hovädzieho krku na slivkách, karlovarská knedľa 10,90 €

👉 Pondelok - piatok 11:30-15 hod
❤ Tešíme sa na VÁS :)

😎 Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 😍👇1️⃣ Pečené kuracie stehno na červenej paprike, slovenská ryža,...
31/05/2026

😎 Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 😍👇

1️⃣ Pečené kuracie stehno na červenej paprike, slovenská ryža, nakladané uhorky 9,90 €
2️⃣ Listový šalát, feta syr, grilovaná broskyňa, mandle, pomarančová zálievka, bagetka 9,90 €
3️⃣ Burger s kuracím vyprážaným v cornflakes, mango chilli majonéza, ľadový šalát, guacamole, tekutý cheddar, hranolky 9,90 €
4️⃣ Sous-vide bravčová panenka, opekané šúľance s baby špenátom, cherry paradajkami a smotanou 10,90 €

👉 pondelok-piatok 11:30-15 hod
❤ Tešíme sa na VÁS

😎Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 😍👇1️⃣ Krémové penne s karfiolom a brokolicou2️⃣ Kurací steak, par...
25/05/2026

😎Obedové menu v Bernard Pub Maladinovo na tento týždeň 😍👇

1️⃣ Krémové penne s karfiolom a brokolicou
2️⃣ Kurací steak, paradajkové gnocchi, rukola s bazalkovým pestom
3️⃣ Steak z krkovičky, dusený listový kel, tlačené zemiaky
4️⃣ Sviečková na smotane, parená knedľa

👉 Pondelok-piatok 11:30-15:00
👉 www.maladinovo.sk/bernardpub
💙 Tešíme sa na VÁS

Address

Pri Zátoke 66/6, Liptovský Mikuláš, 031 05
Liptovsky Mikulas
03105

Opening Hours

Monday 07:30 - 09:30
11:30 - 21:00
Tuesday 07:30 - 09:30
11:30 - 21:00
Wednesday 07:30 - 09:30
11:30 - 21:00
Thursday 07:30 - 09:30
11:30 - 21:00
Friday 07:30 - 09:30
11:30 - 22:00
Saturday 07:30 - 09:30
11:30 - 22:00
Sunday 07:30 - 09:30
11:30 - 21:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Bernard Pub Maladinovo posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Bernard Pub Maladinovo:

Shortcuts

Share