15/06/2026
🇸🇰Milí hostia,
keďže tento mesiac prebiehajú na vonkajšej fasáde budovy reštaurácie stavebné práce, museli sme prechodne zrušiť terasu. Otvorili sme preto aj náš salónik v čase menu,aby ste sa u nás naďalej mohli pohodlne naobedovať.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás každý deň!
🇹🇯Kedves vendégeink,
mivel az étterem épületének külsején építkezési munkálatok folynak, átmenetileg el kellett távolítanunk teraszunkat. Ezért a menü időre kinyitottuk szalonunkat,hogy továbbra is mindenki kényelmesen elfogyaszthassa nálunk ebédjét.
Köszönjük a megértést és várunk mindenkit sok szeretettel minden nap!
❤️🫶