01/06/2020
Ahojte kamoši, ospravedlňujeme sa za dlhšiu odmlku, ale dlho sme sami nevedeli, či budeme ďalej pokračovať. Keďže majiteľ predáva priestor, nemáme dostatok finančných prostriedkov a nedostalo sa nám štátnej pomoci, je verdikt jasný.
Cyber nadobro končí.
Veľmi si vážime vašu podporu a záujem, či už počas prevádzky, alebo v období karantény. Úprimne ste sa zaujímali ako sa máme a sme vďační za tú pozitívnu energiu, ale aj finančnú pomoc. Zo zákazníkov sa stali kamaráti a dúfame, že to tak ostane i naďalej a budeme sa stretávať napr. na parties ktorým patrí takisto vďaka za support. Parádne sme si s Vami ten jeden Cyber rok užili, bolo to Mrte. 🙏