12/08/2017
Zdravime, ak ma niekto oficialny kontakt na prevadzku, prosim, poslite nam ho do inboxu. Pisalo nam dievca, ze jej do Hambacu zabudli dat maso :D a aj ked nie sme oficialna fanpage, radi by sme jej to vyriesili :)))) P.S. stranku kludne odovzdam majitelom (za hambace s masom), som len fanusik :))) diks