01/05/2026
Dnes je sviatok…. tak prečo ho nezačať u nás? 😉
Nevar, oddýchni si- veď je sviatok.
Začni ho našim namakaným burgrom 🍔 s rodinou, partnerom, kamoškou, pokojne vezmi aj babku či obľúbenú svokru 🤪.
A teraz to najlepšie!👇
👉 Každý dostane dokonale vychladený radler 🍊 ÚPLNE ZADARMO!
Ak nie si hladná/ý? Nevadí!
Radler ZADARMO si u nás vychutnáš aj tak! 😉
Usaď sa na našej terase, hoď starosti bokom a dopraj si pohodu, ktorú si zaslúžiš.
Dnes je deň na relax…. presne tak, ako má byť.