Garaż u Piwła

Garaż u Piwła Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Garaż u Piwła, Sklep z kanapkami, Os. Pawlikowskiego, Zory.

Można przynieść na przykład:
- Kiełbaski
- Piwko
- Może być wódeczka (wraz z kieliszkami - brak w wyposażeniu garażu)
- Jakieś steki, kotlety, szaszłyki
- Napój bezalkoholowy
- Margarynę
- Chlebek
- Przyprawy na szczęście są w wyposażeniu garażu


Podpałka, benzyna, nafta lub coś innego łatwopalnego mile widziane. Osoby będące na czas lub przed czasem proszone są o smska lub sygnałka około 5 minut

przed dotarciem na miejsce, ponieważ znając moją skromną leniwą osobę, będę siedział w domu na swoich 4 literkach przeglądając mistrzów czy jakieś inne badziewie. :p

27/10/2013

Uwaga uwaga!
Opłakujemy dziś odejście naszego brata - Garażu u Piwła.
Zapraszam zatem wszystkich na godzinę 18:00 na działkę Głąba/Jezusa/Seby, która znajduje się w okolicach Miarki.
Wódeczka i kiełbaski mile widziane.

// Weźcie aparat i kocyk ^^

26/10/2013

Weźcie jakieś kocyki, żeby się ogrzać jak lekko przypizga. Pomyślcie o swych ukochanych i dajcie im ciepełko!!

Już jutro stypa!

25/10/2013

Ludziska ludziska!
Już w tę niedzielę: JEDYNY, WYJĄTKOWY, NIEZAPOMNIANY i niestety ostatni grill pożegnalny!

Przybądź na stypę i opłakuj koniec cudownej tradycji, jaką były grille w Garażu u Piwła.

Obecność obowiązkowa!

12/07/2013

Niestety z powodów pogodowych (tak tak, jak zwykle nasz grill przyciągnął czarne chmury), jestem zmuszony odwołać jutrzejszy wypad. ;(
Przykro mi. Teraz pozostaje nam tylko czekać na słoneczko.

05/07/2013

Proszę o potwierdzenie przybycia na debatę dotyczącą instalacji STAG , reduktora ACR01 i wtrysków Hana.
Bez piwek/wódeczki i kiełbasek proszę nie przychodzić.
// Męski wieczór.

25/06/2013

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, dzisiejszy Grillex zostaje ODWOŁANY !!

No niestety, wypijemy innym razem ;(

08/06/2013

Jakby co to te chipsy, czerwony napój i kiełbaski napój były moje
Nawet się nie skapnąłem ^^
Tak więc zagadka rozwiązana :D

~ Piweł

07/06/2013

Proszę o potwierdzenie swojej jutrzejszej obecności na grillu z Kubusiem Puchatkiem!! :D

07/06/2013

Ludziska ludziska!!
Przypominam o jutrzejszym grillu! :D
Weźcie kiełbachy, alkohol, parasole i wbijajcie na garaż.
Dla przypomnienia - 17:00 !!

Słit focia z leżakowym fighter'em ^^
03/05/2013

Słit focia z leżakowym fighter'em ^^

01/05/2013

Trochę pochmurno za oknem, ale i tak wiosenny klimat przedziera się przez te brzydkie chmurki.
Pogoda na jutro:
Cieplej teraz, rano pokropi ale niebo wieczorem ma być... no cóż, takie jak dziś.
Mimo wszystko ochota na grillowaną kiełbaskę i piwko w ten majowo-weekendowy, wiosenny dzień jest silniejsza niż niesprzyjająca pogoda! ^^

29/04/2013

No dobra ludziska! Zapowiada się piękna pogoda. A co za tym idzie? Masa imprez w naszym kochanym mini-lasku, czyli na garażu.
Zainwestowałem dzisiaj w nowe oświetlenie, przez co imprezy mogą być jeszcze dłuższe i bardziej epickie niż do tej pory.
400 watowa lampa sprawi, że nawet nie zauważymy, kiedy dookoła zapadnie zmrok a my w sympatycznym gronie poczujemy się jak w środku lasu, gdy 'dzień' na polance zostanie otoczony ciemnością nocy przedzierającą się zza drzew.

Niestety mam do Was prośbę (zwłaszcza do stałych bywalców).
Ciągle z własnej kieszeni inwestuje w brykiety, podpałki, wyżej wspomniane oświetlenie, margaryny, przyprawy itp.
Ja będziemy się co jakiś czas zrzucać po złotówce - dwóch, bardzo pomożecie biednemu, bezrobotnemu (na dodatek głodującemu studentowi) organizatorowi.
Proponuję zrobić słoiczek z napisem "CO ŁASKA - BÓG ZAPŁAĆ".
Oczywiście nie jest nic obowiązkowe, jednak rozłożone na ileś tam osób będzie dla wszystkich mniej odczuwalne.

Pozdrowionka i widzimy się na grillu! :D

Adres

Os. Pawlikowskiego
Zory
44-240

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Garaż u Piwła umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij