03/05/2019
Z przykrością informujemy, że nasza karczma zakończyła swoją działalność w październiku 2018r. Teraz prowadzi ją inna osoba. W związku z powyższym, prosimy nie reagować na aktualne wpisy oraz negatywne komentarze- nie dotyczą naszej pracy. Nie usunęliśmy naszej strony z sentymentu do tego miejsca i ludzi, jednak jeśli będą się dalej pojawiać negatywne opinie, zamkniemy stronę. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku 😘