08/09/2025
to nie był łatwy sezon dla producentów lodów rzemieślniczych?
od 9 lat nie było tak słabej pogody w sezonie wakacyjnym, dzieciaczki już w szkołach a ciężko było ucieszyć się wakacjami 🌦
chcieliśmy z całego serca podziękować wszystkim naszym klientom, że pomimo niesprzyjającej pogody mogliśmy liczyć na Was 💗
Wybieracie jakość i to nas motywuje do kolejnych działań 💪
Powoli kończymy sezon 2025 w podziękowaniu od dziś wszystkie lody są po 7 PLN
Jak długo będziemy? do ostatniego ciepłego dnia w chłodniejsze będziemy nieczynni.
Raz jeszcze dziękujemy 🙏