13/01/2026
Uwaga!!!
Na ulicy Kasprowicza 14 mieszka dziwny człowiek , kierowca wjechał na posesję aby dostarczyć posiłek do mieszkańców owego budynku , po chwili podjechał właściciel zastawił autem wyjazd kierowcy i poszedł do domu . Sprawa jest rozwojowa , czekamy na Policję już prawie półtorej godziny ( mają czas).
Ludzie , którzy zamówili posiłki mówią, że ten facet często ludzi zastawia aby nie wyjechali ( szkoda , że tego nie powiedzieli przed dostawą)