01/05/2021
Kochani! GO! Bistro nadal pozostaje zamknięte, ale mamy dla Was świetną informację!
Parking przy orliku dziś zajęli godni następcy!
Zapraszamy w imieniu Pauliny i Mateusza z Lodowa Przyczepa na lody, flurry oraz kawę. Czekają na Was dziś do 18:30! 🍦☕