Boys Meat Girls

Boys Meat Girls Oryginalna kuchnia amerykańska. Steki, burgery, dania tex-mex, owoce morza, duży wybór alkoholi. Świetny dojazd metrem (Imielin). Kuchnia czynna do 22:00.
(469)

Kuchnia czynna do 22:00

Profesjonalny catering dla firm od Boys Meat Girls 🔥Spotkanie biznesowe, lunch dla zespołu, szkolenie czy większy event?...
24/08/2026

Profesjonalny catering dla firm od Boys Meat Girls 🔥

Spotkanie biznesowe, lunch dla zespołu, szkolenie czy większy event? Przygotujemy ofertę dopasowaną do liczby osób, charakteru wydarzenia i Waszych potrzeb.

W ofercie znajdziecie m.in. lunche, finger food, boxy, mini burgery, wrapy, croissanty, propozycje wegetariańskie i wegańskie oraz słodkie zestawy.

Zamówienia przyjmujemy z minimum 48-godzinnym wyprzedzeniem, a przy zamówieniach od 400 zł zapewniamy darmową dostawę 🚗

📞 +48 783 472 218
📞 +48 579 801 606
✉️ [[email protected]](mailto:[email protected])

Boys Meat Girls
📍KEN 57, Ursynów, metro Imielin

Dziś stawiamy na klasykę w konkretnym wydaniu 🔥Big Boss Pork – grillowany schab na kości, placki ziemniaczane w sosie gr...
22/08/2026

Dziś stawiamy na klasykę w konkretnym wydaniu 🔥

Big Boss Pork – grillowany schab na kości, placki ziemniaczane w sosie grzybowym i mała sałatka. Porcja dla tych, którzy lubią solidnie zjeść.

Zapraszamy do Boys Meat Girls!

📍 al. KEN 57, Warszawa
📞 +48 796 003 843

Weekend coraz bliżej ❤️‍🔥Macie już plany? Zarezerwujcie stolik i spędźcie ten czas w Boys Meat Girls. Amerykańskie smaki...
20/08/2026

Weekend coraz bliżej ❤️‍🔥

Macie już plany? Zarezerwujcie stolik i spędźcie ten czas w Boys Meat Girls. Amerykańskie smaki, dobra atmosfera i miejsce na spotkanie z ekipą — czekamy na Was na Ursynowie!

📍 Boys Meat Girls
al. Komisji Edukacji Narodowej 57, Warszawa
📞 +48 796 003 843
🍽️ Rezerwacje: boys-meat-girls.goodresto.app/reserve
🌐 boysmeatgirls.pl

💥 LUNCH TIME w Boys Meat Girls! 💥Od 12:00 do 16:00 wpadaj na dwudaniowy lunch za 35 zł 🔥Konkretnie, syto i bez zbędnego ...
18/08/2026

💥 LUNCH TIME w Boys Meat Girls! 💥

Od 12:00 do 16:00 wpadaj na dwudaniowy lunch za 35 zł 🔥

Konkretnie, syto i bez zbędnego gadania 😎
Idealna przerwa w ciągu dnia? No to widzimy się przy stole!

📍 Al. Komisji Edukacji Narodowej 57, 02-797 Warszawa
📞 +48 796 003 843
🌐 boysmeatgirls.pl

Sobota w Boys Meat Girls ma kalifornijski kierunek 🌴Baja Fish Tacos z grillowanym dorszem, pico de gallo, guacamole, maj...
15/08/2026

Sobota w Boys Meat Girls ma kalifornijski kierunek 🌴

Baja Fish Tacos z grillowanym dorszem, pico de gallo, guacamole, majonezem z awokado, czerwoną kapustą i szczypiorkiem. Jeden z przystanków naszej trzeciej kulinarnej podróży przez USA.

Zarezerwujcie stolik i spędźcie sobotę razem z nami!

📍 Boys Meat Girls
al. KEN 57, Warszawa
📞 +48 796 003 843

Weekend najlepiej smakuje przy pełnym stole 🔥San Diego Burger, Baja Fish Tacos i Cobb Salad - kalifornijskie propozycje ...
13/08/2026

Weekend najlepiej smakuje przy pełnym stole 🔥

San Diego Burger, Baja Fish Tacos i Cobb Salad - kalifornijskie propozycje z naszej trzeciej kulinarnej podróży przez USA.

Zbierzcie ekipę, zarezerwujcie stolik i widzimy się w Boys Meat Girls!

📍 Boys Meat Girls
al. Komisji Edukacji Narodowej 57, Warszawa
📞 +48 796 003 843
🌐 boysmeatgirls.pl
🍽️ Rezerwacje: boys-meat-girls.goodresto.app/reserve

💥 LUNCH TIME w Boys Meat Girls! 💥Od 12:00 do 16:00 wpadaj na dwudaniowy lunch za 35 zł 🔥Konkretnie, syto i bez zbędnego ...
12/08/2026

💥 LUNCH TIME w Boys Meat Girls! 💥

Od 12:00 do 16:00 wpadaj na dwudaniowy lunch za 35 zł 🔥

Konkretnie, syto i bez zbędnego gadania 😎
Idealna przerwa w ciągu dnia? No to widzimy się przy stole!

Na zdjęciu: beef lunch🔥

📍 Al. Komisji Edukacji Narodowej 57, 02-797 Warszawa
📞 +48 796 003 843
🌐 boysmeatgirls.pl

LunchWarszawa AmericanFood LunchTime

Kalifornia zawitała do Boys Meat Girls 🌴🔥San Diego Burger to 170 g wołowiny, cheddar, świeże jalapeño, guacamole, warzyw...
08/08/2026

Kalifornia zawitała do Boys Meat Girls 🌴🔥

San Diego Burger to 170 g wołowiny, cheddar, świeże jalapeño, guacamole, warzywa i sos BBQ. Podawany z frytkami - konkretny przystanek na naszej trzeciej kulinarnej podróży przez USA.

Zarezerwujcie stolik i poznajcie smaki słonecznej Kalifornii w naszym wydaniu!

📍 Boys Meat Girls
al. KEN 57, Warszawa
📞 +48 796 003 843

Weekend w Boys Meat Girls?🔥Weekend coraz bliżej, więc czas zaplanować spotkanie przy amerykańskich smakach. Dobre jedzen...
06/08/2026

Weekend w Boys Meat Girls?🔥

Weekend coraz bliżej, więc czas zaplanować spotkanie przy amerykańskich smakach. Dobre jedzenie, napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz chwila relaksu - wszystko czeka na Was u nas.

Zarezerwujcie stolik i spędźcie ten weekend w Boys Meat Girls. Czekamy na Was 🔥

📍 Boys Meat Girls
al. Komisji Edukacji Narodowej 57, Warszawa
📞 +48 796 003 843
🌐 boysmeatgirls.pl
🍽️ Rezerwacje: boys-meat-girls.goodresto.app/reserve

Adres

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57
Warsaw
02-797

Godziny Otwarcia

Wtorek 12:00 - 22:00
Środa 12:00 - 22:00
Czwartek 12:00 - 22:00
Piątek 12:00 - 22:00
Sobota 12:00 - 22:00
Niedziela 12:00 - 21:00

Telefon

221264341

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Boys Meat Girls umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skróty

Udostępnij