Espresso Cafe

Espresso Cafe Pijalnia Kawy i Czekolady "ESPRESSO", to najlepsza belgijska czekolada, kawa, pralinki w 100 smakach, naleśniki, figury i telegramy czekoladowe, desery

Pijalnia Kawy i Czekolady "Espresso" była zlokalizowana w wałbrzyskiej Galerii Victoria. Oferowaliśmy unikalne na terenie Wałbrzycha produkty i usługi w korzystnej dla klienta cenie. Nigdzie, w jednym miejscu nie było dotychczas prawdziwej, belgijskiej czekolady, szwajcarskich, niemieckich, francuskich i belgijskich pralinek, niepowtarzalnych naleśników, wysublimowanych deserów, czy przepisów nasz

ych klientów, które na bieżąco włączaliśmy do naszego menu. U nas czytaliście najlepsze tygodniki, książki i graliście w partyjkę szachów. A niekiedy po prostu wpadaliście na filiżankę kawy przy nastrojowej muzyce smooth jazz? Wszystko w jednym miejscu! Szkoda, że to już koniec!

ESPRESSO JUŻ ZAMKNIĘTE!Po 5 latach działalności, dziś zamknęliśmy naszą czekoladziarnię.Dziękujemy klientom, którzy po l...
30/08/2015

ESPRESSO JUŻ ZAMKNIĘTE!

Po 5 latach działalności, dziś zamknęliśmy naszą czekoladziarnię.

Dziękujemy klientom, którzy po latach stali się naszymi dobrymi znajomymi, a w końcu przyjaciółmi. To Wy poprzez swoje odwiedziny w naszym lokalu, konstruktywne uwagi na temat menu oraz "głosowanie" pustymi naczyniami, zostawianymi na stolikach, umacnialiście nas w przekonaniu, że to, co i jak robimy jest właściwe.

Zawsze w naszej działalności kierowaliśmy się uczciwością. Wiemy, że jest ona podstawowym elementem wszelkich relacji międzyludzkich, których nie można budować na oszukiwaniu klientów. Świeże produkty, bezkompromisowa jakość, uczciwe ceny - w taki sposób okazywaliśmy Wam szacunek. Warto było!

Na zdjęciu - nasza załoga. To oni stoją za sukcesem ESPRESSO! Są wśród nich magistrzy, inżynierowie, studenci, zawodowi kucharze. Niektórzy - nieobecni na fotografii - pracują już w innych miejscach, niektórzy wyjechali z Wałbrzycha, a niektórzy z Polski. Wszyscy, podczas pobytu w naszym mieście, odwiedzali kawiarnię, w której zostawili cząstkę swego życia. Dziękujemy im za to!

28/08/2015

W niedzielę OSTATECZNA WYPRZEDAŻ!

Ostatniego dnia naszej działalności w Galerii Victoria, załoga ESPRESSO ma tylko jeden cel - zakończyć niedzielę z pustymi półkami!
Na zakończenie dnia nie może zostać w Espresso ani jedna gałka lodów, ani jedna pralinka czy szklanka czekolady, ani jeden zestaw czekoladowych figur!

Nasze panie będą obniżać ceny, stosować wariackie promocje, sprzedaż wiązaną, będą czarować, negocjować i wciskać desery na siłę. Mogą wykorzystać podstęp, prowokację, szantaż. Im bliżej godz. 20-tej, tym determinacja wyższa, a dziewczyny nie lubią przegrywać! Co się będzie działo po 18-tej?! Wykorzystajcie to, przyjdźcie koniecznie i bawcie się :)

"Ta ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy..."Zapraszamy na nasz ostatni weekend w Galerii Victoria! Odchodzimy co ...
19/08/2015

"Ta ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy..."

Zapraszamy na nasz ostatni weekend w Galerii Victoria! Odchodzimy co prawda 31.08.2015 r., ale kilka ostatnich dni przeznaczymy na "pakowanie walizek".

Świętujmy! Od piątku do niedzieli - do każdej kawy, belgijska pralinka gratis, a co 10-ty klient otrzyma dowolny deser lub czekoladę aż 50% taniej! A co, na bogato i z przytupem ;-)
Bądźcie również gotowi na inne oznaki radości z naszej strony, gdy spotkamy się w Espresso - będziemy improwizować również po weekendzie!

Zapamiętajcie naszą jakość, smak i wielkość deserów oraz uczciwe ceny w Espresso!

Chłód, cisza, spokój - Espresso!Najchłodniejsze miejsce w Wałbrzychu, to z pewnością Galeria Victoria!Natomiast w naszej...
10/08/2015

Chłód, cisza, spokój - Espresso!

Najchłodniejsze miejsce w Wałbrzychu, to z pewnością Galeria Victoria!

Natomiast w naszej kawiarni dodatkowo czeka na Was wspaniały aromat i smak kawy, super zimne desery lodowe oraz delikatna muzyka w rytmach smooth jazz. Chwila wytchnienia ;-)

Na wielki upał -wielkie ochłodzenie!Przypominamy, że w Espresso istnieje możliwość komponowania własnych, autorskich des...
06/08/2015

Na wielki upał -wielkie ochłodzenie!

Przypominamy, że w Espresso istnieje możliwość komponowania własnych, autorskich deserów. Na ostatniej stronie naszego menu, znajdują się składniki, które możecie dowolnie łączyć wg własnych upodobań!
Dla wygodnickich polecamy deser MEGA, składający się z 5 gałek dowolnych lodów oraz dodatków, które sami wskażecie ;-)

Dziś od godz. 16 w Espresso pokaz kuchni molekularnej, połączony z degustacją!Prezentację przeprowadzi Łukasz Dzikowski ...
26/07/2015

Dziś od godz. 16 w Espresso pokaz kuchni molekularnej, połączony z degustacją!

Prezentację przeprowadzi Łukasz Dzikowski - zwycięzca tegorocznego, ogólnopolskiego konkursu na kulinarny talent roku.

Spróbujcie lodów i deserów wykonanych z zastosowaniem m.in. ciekłego azotu, a ich smak i sposób podania na pewno na długo zostaną w Waszej pamięci!
Zapraszamy:-)

24/07/2015

"SUPER PROMOCJA"

Dla pierwszej osoby, która odwiedzi dziś czekoladziarnię ESPRESSO po godzinie 13-tej i wypowie hasło: "SUPER PROMOCJA" oferujemy dowolny deser z naszego menu zupełnie ZA DARMO!

Kolejne dwie osoby otrzymają 50% zniżki na wybrany przez siebie deser :-)

Kawy mrożone - smakowite letnie orzeźwienie!W Espresso podajemy kawę na wiele sposobów - oprócz gorącej, również zimną: ...
20/07/2015

Kawy mrożone - smakowite letnie orzeźwienie!

W Espresso podajemy kawę na wiele sposobów - oprócz gorącej, również zimną: z czekoladą, lodami, mlekiem, bitą śmietaną i wieloma tajemnymi dodatkami.
Wśród naszych gości mamy wielu smakoszy kaw mrożonych. Spróbujecie raz - przyjdziecie ponownie;-)

Czy wiecie, że....?..w czasie upałów znajdziecie w Espresso belgijską czekoladę NA ZIMNO! Czy to deserowa, czy też mlecz...
20/07/2015

Czy wiecie, że....?
..w czasie upałów znajdziecie w Espresso belgijską czekoladę NA ZIMNO!
Czy to deserowa, czy też mleczna, z bitą śmietaną i dowolnymi dodatkami - chłodna czekolada do picia tylko u nas! Zapraszamy...

STOP! Promocja -50%!Szanowni goście! Jeśli będziecie w pobliżu naszej kawiarni i zobaczycie przed wejściem zaprezentowan...
06/07/2015

STOP! Promocja -50%!

Szanowni goście! Jeśli będziecie w pobliżu naszej kawiarni i zobaczycie przed wejściem zaprezentowany niżej plakat, koniecznie wejdźcie do ESPRESSO!

Jest plakat -jest promocja! Naleśniki, desery, lody, czekolada aż 50% taniej. Nie znacie dnia ani godziny, dlatego odwiedzajcie nas, jak najczęściej:-)

Szczegóły promocji na plakatach oraz u obsługi czekoladziarni.

Nowa dostawa pralinek!Zapraszamy na degustację nowych pralinek, które dotarły dziś do nas od najlepszych europejskich cz...
01/07/2015

Nowa dostawa pralinek!

Zapraszamy na degustację nowych pralinek, które dotarły dziś do nas od najlepszych europejskich czekoladników.

Skosztujcie np. pralinki Blueberry, która w skorupce z mlecznej czekolady skrywa orzeźwiający mus z borówek amerykańskich lub czekoladki z nadzieniem z kaktusa meksykańskiego (Cactus Fig - zielonkawa na zdjęciu) oraz wielu, wielu innych... :-)

Adres

Dawniej: 1-go Maja 64
Wałbrzych
58-300

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Espresso Cafe umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Espresso Cafe:

Udostępnij

Kategoria