26/04/2019
Zaczynaliśmy pisać tego posta wiele razy, ale ciężko było skończyć :( Cóż, pożegnania nigdy nie są łatwe i nie ma na nie właściwej recepty. Dziękujemy Wam za wszystkie odwiedziny, miłe słowa, pomocne opinie! Jesteśmy przeszczęśliwi, że znaleźli się szaleńcy, którzy zakochali się w naszych gofrach bez pszenicy 😁, wegańskich bajglach z frytkami z batatów, czy innych zdrowych lub mniej zdrowych wymysłach! Spędziliśmy razem mnóstwo czasu, za który jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni