28/04/2026
🍦✨️OTWARCIE SEZONU 2026✨️🍦
Szanowni Państwo, z radością informujemy, że już od piątku, tj. 1 maja 2026 rozpoczynamy ✨️4✨️ sezon naszej działalności w Suszcu!
☀️🌡Temperatura w długi weekend może dobić zawrotnych 24°C, więc wiecie gdzie iść, by schłodzić się i odpocząć. Zawsze możecie liczyć na naszą strefę relaksu 😉
🕙 Od 10.00 do 18.00 jesteśmy otwarci dla Was!
W ofercie:
🍦 Lody
🥤Milkshake's
🧋Kawa mrożona
Nie może Was zabraknąć!
Zespół Pracowni Lodów Niedźwiedź 🐻❄️ Dajcie znać co lubicie najbardziej⬇️