30/11/2025
i tak wyjedliście nas przez ten pożegnalny weekend do cna. finitto, lodów nie ma, spuścić zasłony!🤭🥹
g r a z i e za tak masowy nalot na lodziki, niech się dobrze jedzą w najbliższy zimowy czas 🍦🧡🫡
i tym optymistycznym akcentem, kończymy sezon 2025 w Lodziarnia Mniam, i jak zwykle, musimy zrobić małe podsumowanie:
po pierwsze, no wiecie, jak to było? ten mem?
a no tak! Dzięki Ci Lato za te dwa słoneczne weekendy 😭🤌🏼🤣🤣🌧️💧🌬️
trochę żartem, trochę prawdą, ale sezon nie należał do najprzyjemniejszych pogodowo 🤡
Z drugiej strony, dopisywaliście…. Wy.
i to zrobiło sezon 2025. Jeszcze chyba nigdy nie mieliśmy tylu przyjezdnych Gości z innych miejscowości, co w tym sezonie! serio, wow!🤩
wiemy jednak, że to też… dzięki naszym regularsom.
poczta pantoflowa to najlepsze narzędzie, i nieraz słyszeliśmy:
,, a bo znajomy jest z Sulechowa/Nowej Soli/Krosna, i mówił że wy takie dobre rzeczy tu macie….
to zajechaliśmy z rodzinką i znajomymi’’.
i to najlepsza recenzja, jaką można otrzymać.
no i, we see you our regulars 🧡🫵🏽
musimy się jednak już żegnać, ale zamiast żegnajcie, powiemy - do zobaczenia, bo widzimy się przecież…
dosłownie za parę chwil ✨
terminy nas gonią, mamy jak zwykle trochę planów, szkoleń, wdrożeń nowych produktów, i…
czujemy, że 2026 będzie sztosem,
i już nie możemy się doczekać ☺️
widzimy się w ’26!
za 2025 - dzięki, grazie, gracias - było bardzo bene 🍀🍀🍀