27/06/2022
Kochani! Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata. Były chwile lepsze i gorsze, razem przetrwaliśmy pandemiczne ograniczenia ale na pewno ta przygoda na długo zapadnie w naszej pamięci.
Jak to w życiu bywa, przyszedł czas na zmiany - za sterami KarmNicka byliśmy po raz ostatni w ubiegły piątek. Teraz czeka Was dłuższa przerwa, ale bez obaw, zostawiamy Was w dobrych rękach.
Z pozdrowieniami,
Revolta Food