Pizzeria 105 Stargard

Pizzeria 105 Stargard Pizze, makarony, sałatki, i wiele więcej niepowtarzalnych dań. Wszystko z możliwością dowozu n

29/03/2026

💦 Szykuje się wielkie lanie w Grzędzicach! 🚒

​Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców – małych i dużych – na wspólną celebrację Śmigusa-Dyngusa. To idealna okazja, żeby spotkać się z sąsiadami, zobaczyć nasz sprzęt w akcji i... poczuć moc strażackich węży!

​📅 Szczegóły wydarzenia:
​Kiedy: Poniedziałek Wielkanocny (06.04.2026)
​Start: Godzina 10:00
​Gdzie: Plac przy remizie OSP Grzędzice

​Co w planach?
✅ "Wodne wsparcie" od naszych strażaków
✅ Ognisko
✅ Masa uśmiechu i lokalna integracja

​Zabierzcie ze sobą dobry humor, sprzęt do polewania i ewentualnie ubrania na zmianę! Pokażmy, że Grzędzice potrafią się bawić z pompą – i to dosłownie! 💦🚒

​Do zobaczenia pod remizą!

01/12/2025

Pizzeria 105 Stargard w dniu dzisiejszym czynna do 18.30. Przepraszamy i zapraszamy jutro. 🍕🍕🍕

11/11/2025

11.11 Pizzeria 105 Stargard nieczynna.

10/11/2025

Internet odzyskany💪 Pizzeria 105 Stargard już otwarta.

01/11/2025

Pizzeria 105 Stargard 1 listopada czynna od 11 do 24 . Zapraszamy.

24/09/2025

Zapraszamy na nowości. 🍕🍕🍕🔥🔥🔥

17/08/2025

Dziękujemy za cudowny weekend . 🍕🍕🍕. W dniu dzisiejszym pizzeria czynna do 16.30. Zapraszamy jutro.

12/08/2025

W środę 13 .08 pizzeria jest nieczynna. Przepraszamy , ale upał nas wykończył. Jesteśmy na Marjanowie. Zapraszamy do Nas na odpoczynek. 😎

06/07/2025

🎶 DZIĘKUJEMY! 🎶

Z całego serca dziękujemy wszystkim Sponsorom XVI edycji Stargard GOSPEL DAYS 💛
To dzięki Waszemu wsparciu możliwe było stworzenie wydarzenia, które łączy ludzi, porusza serca i napełnia miastem radość wspólnego śpiewu! ✨

Wasze zaangażowanie to nie tylko pomoc organizacyjna – to realny wkład w rozwój kultury, lokalnej wspólnoty i twórczej pasji 🎤🌟

📣 Dziękujemy:
👉 Polski Cukier
👉 PEC Stargard
👉 Wody Miejskie Stargard
👉 Kitiko Coffee Roastery Palarnia Kawy Stargard i
👉 Kwiaciarnia Top Flowers
👉 Hotel Grodzki Business and Spa i Restauracja Ratuszowa
👉 Holstar Amazon
👉 Pizzeria 105 Stargard

Razem tworzymy coś pięknego! 💫
Do zobaczenia na kolejnych edycjach!

Stargardzkie Centrum Kultury
Stargard - pod szczęśliwą gwiazdą
Pracownia wokalna SCK - Chór Cantore Gospel

24/06/2025

Zapraszamy. Rozmiar pizzy nie ma znaczenia. Smacznego 🍕🍕🍕

01/06/2025

Wszystkiego co najlepsze z okazji dnia dziecka. Dzisiaj niestety o 20 .00 zamykamy . Dziękujemy za cudowny weekend. 🍕🍕🍕

Adres

Mickiewicza 3B
Stargard Szczecinski
73-110

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 11:00 - 23:00
Wtorek 11:00 - 23:00
Środa 11:00 - 23:00
Czwartek 11:00 - 23:00
Piątek 11:00 - 01:00
Sobota 11:00 - 01:00
Niedziela 12:00 - 23:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Pizzeria 105 Stargard umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Pizzeria 105 Stargard:

Udostępnij

Kategoria