31/12/2021
SZAMPANSKIEJ ZABAWY I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU ZYCZY DRAGON KEBAB 🍾🥂🥳🎉💥 wracamy 4 stycznia zapraszamy 🎉🎉
KEBAB
Przemyśl Gmina
37-705
| Poniedziałek | 10:00 - 19:00 |
| Wtorek | 10:00 - 19:00 |
| Środa | 10:00 - 19:00 |
| Czwartek | 10:00 - 19:00 |
| Piątek | 10:00 - 19:00 |
| Sobota | 12:00 - 19:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy KEBAB Dragon umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.