24/04/2026
🍦 Uwaga, uwaga… meldujemy lodową wymianę składu! 😍
Od jutra, od soboty 25 kwietnia, do Cafe Malavi wjeżdżają KOLEJNE smaki Waszych ukochanych lodów od Lody "Quattro Si" !
I powiemy tylko tyle… będzie pysznie, bardzo pysznie. 🤭
Wszystkie smaki znajdziecie w filmiku dołączonym do posta — ostrzegamy, oglądanie grozi nagłą ochotą na lody! 🍨
Nie możemy się już doczekać Waszych reakcji, pierwszych „poproszę dwie gałki… a nie, jednak trzy!” i tych kolejek, które tak lubimy ❤️
Wpadajcie od jutra do Malavi, testujcie nowe smaki, mieszajcie ulubione kombinacje i dajcie znać — który smak zgarnia tytuł hitu sezonu? 👑
Czekamy na Was od rana… i serio, już przebieramy nogami!
Kto melduje się na lody? 🙋♀️🙋♂️
Lato z Quattro Si w Malavi