28/02/2022
Cześć,
To nasz ostatni dzień..
OSTATNI DZIEŃ FUNKCJONOWANIA
NASZYCH APETYTÓW 🥟🥟
Otwieramy dzisiaj o godz. 11.00
Jeśli macie ochotę na nasze pierogi🥟🥟😋💪, chcecie ostatni raz napić się u nas kawy lub po prostu z nami porozmawiać i się pożegnać to zapraszamy 🤗
💚Będzie nam bardzo miło jeżeli nas dzisiaj odwiedzicie ☺️🤗
Do zobaczenia,
Lucyna i Grzesiek