16/03/2026
Adam Krawczak – Mistrz Polski Indoor Golf! ⛳️🇵🇱
Ogromne gratulacje dla naszego klubowicza Adama Krawczaka, który sięgnął po tytuł Mistrza Polski Indoor Golf 🏆
Adam osiągnął fantastyczny wynik -15, zdobywając ogromną przewagę nad kolejnymi zawodnikami w klasyfikacji.
To pierwsze w historii polskiego golfa Mistrzostwa Indoor Golf, rozgrywane na symulatorach, a Adam został ich pierwszym mistrzem zapisując się tym samym na zawsze w historii polskiego golfa!🏌️♂️🏆
Turniej składał się z czterech rund – dwóch eliminacyjnych na symulatorach w całej Polsce oraz wielkiego finału w Łodzi, gdzie najlepsi zawodnicy rywalizowali o najwyższe miejsca na podium.
Adam jeszcze raz serdecznie ci gratulujemy tego sukcesu i niech to będzie dla Ciebie początek wielu kolejnych zwycięstw i spełnienia sportowych marzeń 🏆🏌️♂️⛳️
Nie możemy też nie wspomnieć o świetnym wyniku Szymona Otrockiego z Pierwszego Lubelskiego Klubu Golfowego, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze miejsce wśród juniorów!
Wielkie brawa dla Was, a ogromna radość i duma dla całej naszej golfowej społeczności ⛳️👏❤️
dc
Zuzanna Mordka (Śląski KG) i Adam Krawczak (KG Wierzchowiska) triumfowali w pierwszej edycji Mistrzostw Polski Amatorów Indoor Golf. Finał “na żywo” odbył się w City Golf Łódź, gdzie najlepsza dwudziestka rozegrała dwie ostatnie rundy.