30/04/2026
Kochani Lodożercy 🍦
wiemy, że majówka bez naszych lodów to nie to samo… i uwierzcie – nam też tego bardzo brakuje. 💔
W tym roku jednak nie uda nam się otworzyć tak jak zwykle. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik.
Remontujemy, ulepszamy i szykujemy dla Was coś naprawdę fajnego. ✨
W tym sezonie pojawi się nowa oferta, mamy dla Was trochę niespodzianek! Robimy to wszystko z myślą o Was – żeby było jeszcze smaczniej, jeszcze lepiej i jeszcze bardziej „po naszemu”. ❤️
Dajcie nam chwilę. Obiecujemy, że wrócimy z czymś, co wynagrodzi to czekanie.
Tęsknimy i do zobaczenia już niedługo! 🍦