Bistro Nowa Melodia

Bistro Nowa Melodia Chcemy robić takie jedzenie, jakim sami chcemy być karmieni :) "Bistro Nowa Melodia" - zapraszamy serdecznie na ulicę Przyjaźni 38.

Dzień dobry w poniedziałek! ☺️Poniżej przedstawiamy nasze menu na przyszły tydzień 😋Ceny przedstawiają się następująco:-...
18/05/2020

Dzień dobry w poniedziałek! ☺️
Poniżej przedstawiamy nasze menu na przyszły tydzień 😋
Ceny przedstawiają się następująco:
- zupa w zestawie z drugim daniem - 3 zł/ bez zestawu - 5 zł
- porcja pierogów - 12 zł
- drugie danie - 15 zł
- zestaw - 18 zł/ 15 zł (z pierogami) :)
Dowozimy od 40 zł, nie pobieramy opłaty za dowóz w granicach miasta 🙂
Zamówienia możecie składać pod numerem telefonu - 504 787 305, lub pisać do nas tutaj, poprzez messengera

Kochani! Odpowiadając na Wasze pytania - tak, dowozimy 😀🚗🍲🍱Poniżej przedstawiamy nasze menu na przyszły tydzień 😋Ceny pr...
10/05/2020

Kochani! Odpowiadając na Wasze pytania - tak, dowozimy 😀🚗🍲🍱
Poniżej przedstawiamy nasze menu na przyszły tydzień 😋
Ceny przedstawiają się następująco:
- zupa w zestawie z drugim daniem - 3 zł/ bez zestawu - 5 zł
- porcja pierogów - 12 zł
- drugie danie - 15 zł
- zestaw - 18 zł/ 15 zł (z pierogami) :)
Dowozimy od 40 zł, nie pobieramy opłaty za dowóz w granicach miasta 🙂
Zamówienia możecie składać pod numerem telefonu - 504 787 305, lub pisać do nas tutaj, poprzez messengera :)

Kochani! Już jutro! W poniedziałek, 4 maja znów otwieramy się dla Was :) Baaardzo się cieszymy 😄😀Co prawda, nie będzie ł...
03/05/2020

Kochani! Już jutro! W poniedziałek, 4 maja znów otwieramy się dla Was :) Baaardzo się cieszymy 😄😀
Co prawda, nie będzie łatwo 😏- maseczki, rękawiczki, odstępy, itd. Ale damy radę! 😍👍💪
A tak na poważnie - bo sprawa jest poważna, poniżej garść informacji dotyczących naszego działania;
- jednorazowo w sklepie będą mogły przebywać tylko 2 osoby,
- prosimy o zachowanie odstępu od drugiej osoby minimum 1,5 m,
- dla Waszego bezpieczeństwa zapewniamy rękawiczki jednorazowe oraz płyn dezynfekujący do rąk
- zachęcamy do płatności kartą
- nasz asortyment będzie trochę "okrojony" - pracujemy na zmiany, ze względów bezpieczeństwa

Jeśli chodzi o dowozy - tak, dowieziemy, prosimy jednak o zamówienie z wyprzedzeniem - okrojony skład załogi ;)

A poza tym, to już się Was nie możemy doczekać 😍😊😀💖💚

Kochani, jak wiecie, jesteśmy nieczynni przez ostatnie dni, i tak niestety pozostanie w najbliższym czasie...🙁😢Nie zapom...
01/04/2020

Kochani, jak wiecie, jesteśmy nieczynni przez ostatnie dni, i tak niestety pozostanie w najbliższym czasie...🙁😢
Nie zapomnieliśmy jednak o Was i nadchodzących Świętach Wielkanocnych 🙂🐣
Poniżej nasza oferta wielkanocna - zerknijcie 🙂😋
Zdajemy sobie sprawę, że te Święta dla większości z nas będą inne niż zwykle - wielu z nas spędzi je w "okrojonym" gronie, zamiast jak co roku świętując z rodziną...☹️Dlatego też nie krępujcie się, jeśli potrzebujecie tylko 2 porcji barszczu lub 4 jajek :) - zamawiajcie - zrobimy! 😀🤗
Zamówienia przyjmujemy do 7 kwietnia - telefonicznie lub tutaj, przez FB.
Jeśli macie ochotę na coś, czego nie ma w naszej ofercie - dzwońcie! 🙂💚
Do szybkiego zobaczenia! 🤞🤞🤞😊💛💚♥️
PS. Nieskromnie polecamy naszą białą kiełbaskę...😚🙂

Kochani, bierzemy również udział w tej akcji. Proszę, dajcie znać swoim znajomym lekarzom, pielęgniarkom i innym pracown...
16/03/2020

Kochani, bierzemy również udział w tej akcji. Proszę, dajcie znać swoim znajomym lekarzom, pielęgniarkom i innym pracownikom medycznym, że mogą od nas dostać posiłek za darmo.
Szczegóły zamawiania w opisie akcji.

INSTRUKCJA UDZIAŁU W AKCJI ORAZ LISTA LOKALI GASTRONOMICZNYCH PONIŻEJ!Drodzy Państwo,Epidemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Jednak najbardziej dotyczy ona służby zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze ...

Kochani! Epidemia koronawirusa dotyka w pewien sposób każdego z nas. Nie jest łatwo, ale inni mają jeszcze trudniej 🙁 Mo...
15/03/2020

Kochani! Epidemia koronawirusa dotyka w pewien sposób każdego z nas. Nie jest łatwo, ale inni mają jeszcze trudniej 🙁 Mowa tu o całym personelu medycznym, który walczy z wirusem na pierwszym froncie. 🚑🏥😷💙💚
Dlatego też wraz ze znakomitą większością lubelskich lokali gastronomicznych, bierzemy udział w akcji W miarę możliwości będziemy dostarczać darmowe posiłki dla lekarzy, pielęgniarek, oraz wszystkich innych pracowników medycznych, którzy walczą z naszym wspólnym wrogiem.
Akcja jest oddolna i jest w trakcie jej systematyzowania - przede wszystkim chodzi o bezpieczne dostawy. Jeśli w jakikolwiek sposób chcielibyście wesprzeć akcję, zaglądajcie tu do nas - będziemy Was informować na bieżąco.
Bądźmy razem i bądźmy bezpieczni!♥️💛❤️😷

Kochani! Bardzo dawno nas tu nie było... 🙁Mieliśmy ogrom pracy, i najzwyczajniej w świecie brakowało nam czasu na FB - p...
14/03/2020

Kochani! Bardzo dawno nas tu nie było... 🙁Mieliśmy ogrom pracy, i najzwyczajniej w świecie brakowało nam czasu na FB - przepraszamy! 🙁♥️
Mamy dla Was garść informacji:
- jeśli Wasi rodzice, dziadkowie lub Wy sami nie chcecie wychodzić z domu (do czego zresztą zachęcamy) - zadzwońcie do nas - dostarczymy Wasze zamówienie (nie tylko zestawy obiadowe, ale też np. kilo pierogów) - z powodów logistycznych najłatwiej będzie nam "obsłużyć" ulicę Przyjaźni i bliskie okolice :)
- zawsze przestrzegaliśmy zasad higieny, w obecnym czasie, robimy wszystko razy 10
- od poniedziałku likwidujemy możliwość spożycia posiłku na miejscu - na stoliku będzie teraz stał płyn do dezynfekcji rąk, dostępny dla wszystkich klientów
- ograniczamy asortyment naszych wyrobów, z racji tego, że chcemy aby jak najwięcej osób z naszej załogi mogła
Dbajmy o siebie nawzajem i bądźmy bezpieczni! ♥️💪❤️

Dzień dobry :) Dziś piątek!!! 😄😀🤗 A my na zakończenie tygodnia mamy dla Was żurek z białą kiełbasą i szynkę wolno pieczo...
04/10/2019

Dzień dobry :) Dziś piątek!!! 😄😀🤗 A my na zakończenie tygodnia mamy dla Was żurek z białą kiełbasą i szynkę wolno pieczoną z sosem pieczeniowym ;) Miłego weekendu!!!

Dzień dobry :) Szeroko się do Was uśmiechamy 😀😊🙃i polecamy - szczawiową z jajkiem i pyszne podudzia duszone z porem 🥘😋Do...
03/10/2019

Dzień dobry :) Szeroko się do Was uśmiechamy 😀😊🙃i polecamy - szczawiową z jajkiem i pyszne podudzia duszone z porem 🥘😋Do zobaczenia :)

Dzień dobry w środę 🙂Pada? Padało? Będzie padać? Nieważne ;) nam deszcz nie straszny 🌦️💧 - z miłą chęcią dowieziemy Wam ...
02/10/2019

Dzień dobry w środę 🙂Pada? Padało? Będzie padać? Nieważne ;) nam deszcz nie straszny 🌦️💧 - z miłą chęcią dowieziemy Wam obiad do domu lub biura 🚛🍱🍲Dowozimy już od 3 zestawów ;) A dzisiaj mamy dla Was pachnącą latem zupę pomidorową i chłopski kociołek ;) Dzwońcie - 504 787 305!

Dziś 1 października, czyli oficjalnie rozpoczynamy rok akademicki 🎓🙂Wszystkim studentom - i nie tylko - przypominamy, że...
01/10/2019

Dziś 1 października, czyli oficjalnie rozpoczynamy rok akademicki 🎓🙂Wszystkim studentom - i nie tylko - przypominamy, że znajdziecie nas na Pyszne.pl - https://www.pyszne.pl/bistro-nowa-melodia
Dziś również obchodzimy Światowy Dzień Wegetarianizmu 🥗🥕🌶 - zajrzyjcie do nas i sprawdźcie nasze wszystkie opcje :)

Adres

Ulica Przyjaźni 38
Lublin
20-314

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bistro Nowa Melodia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij