31/01/2023
Kochani, dziękujemy Wam za wspólne spędzone chwile! Za to, że mogliśmy przygotowywać dla Was śniadania, lunche i realizować zwariowane zamówienia! Przeprosinowe sałatki z dedykacją na pudełku, urodzinowe bułki z życzeniami czy przekąski niespodzianki dla nowopoznanych sympatii. Wy i Wasze zamówienia sprawiły, że nie byliśmy tylko opcją na szybkie śniadanie ale czasem czymś więcej...czymś co sprawiało nam niesamowitą przyjemność... czymś co nas inspirowało. Od jutra zawieszamy działalność. Z łezką w oku i tlącą się w nas, gdzieś w serduszku nadzieją, mamy nadzieje, że ten post nie jest pożegnaniem! 💔 Być może do zobaczenia za jakiś lepszy czas! Szczerze i naprawdę gorąco DZIĘKUJEMY WAM ZA WSZYSTKO!
Wasza pyszna ekipa z bułki 🍔❤️