22/05/2025
Przyjaciel naszej kawiarni a raczej przyjaciółka spełnia swoje marzenia o pracy z pasją…energią ale przede wszystkim sobą….piękna droga
My polecamy gorąco joge z Karoliną
Wszystkie informacje u Niej bezpośrednio
Karola! Trzymamy kciuki od nas na Św.Sebastiana to moment
I czekamy na plakat żebyśmy mogli pokazać jak pięknie otulasz energią…
🤍Asteya – niekradzenie. Trzecia z jam to więcej niż zakaz zabierania cudzych rzeczy. To praktyka szacunku do czasu, energii, przestrzeni i twórczości innych ludzi.
Asteya przypomina mi, by nie przerywać – nie wchodzić w cudze opowieści. By nie brać więcej, niż ktoś chce dać. By nie kopiować, nawet jeśli nikt nie patrzy.
W jodze to także pytanie do siebie:
Czy nie okradam siebie z odpoczynku? Z ciszy?
Czy nie odbieram sobie prawa do bycia w swoim tempie?
Asteya to życie w uczciwości.
Z czułością wobec granic – własnych i cudzych.