10/04/2022
Kochani Klienci!
Bardzo dziękujemy, że byliście z nami przez te 6 lat.
Karmienie Was to była dla Nas ogromna przyjemność ☺️
Dziękujemy za wszystkie dobre słowa, dziękujemy, że do nas często wracaliście :)
Jesteśmy z Wami jeszcze do czwartku, tj. 14.04 do godziny 18:00, więc jeżeli ktoś myślał o napełnieniu zamrażarek naszymi pierogami to zapraszamy do składania zamówień 🙂
Być może jeszcze kiedyś do Was wrócimy ;)
A z racji zbilżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy Wam życzyć zdrowia i spokoju 🐣🐥🐇