12/09/2025
Dzień dobry! Witamy się z wami oraz niestety żegnamy!😥
Niestety ze względów pogodowych w tym roku widzieliśmy się zaledwie kilka razy😣
Ale za to niektóre dni bardzo intensywnie!😁
Za rok będzie czekać na was budka w tym samym miejscu i w owiele cieplejszym klimacie!❤️
Dziś budkę mamy do 20:00 jeśli chcecie jeszcze posmakować na pożegnanie naszych słodkości to zapraszamy❤️🥰