10/12/2022
Bardzo dziękuję za wieloletnią wspłpracę i wspaniałych napotkanych ludzi w moich kawiarniach w Iwoniczu Zdroju Zaczynaliśmy przygodę w małym lokaliku. To był magiczny okres mojego życia. Pozdrawiam Wszystkich Wspaniałych poznanych tam ludzi. Którzy wciąż goszczą w moim sercu. Dziękuję ❤️