03/06/2026
Pozdrawiamy i dziękujemy kolejnej grupie z Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie za wspólnie spędzony czas!😊👋
Jesteście wspaniali, to była dla nas wielka przyjemność Was gościć👏🥰