25/04/2025
Kochani dziękujemy za ten ostatni dzień z Wami, był cudowny choć niespodziewany. Nasza przygoda dobiega końca 😌🫣 cieszymy się że mogliśmy Was zabrać w kulinarną pozdróż po smakach, które nie każdy z Was znał. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie sukcesy które osiągnęliśmy razem ❤️ TRZYMAJCIE SIĘ
POZDRAWIAMY, SZAMKA TWOJE GASTRO 🍔🔥