21/04/2014
OSTATNIA SZANSA NA SPRÓBOWANIE NASZEGO SUSHI W PROMOCYJNEJ CENIE
15 zł za pyszny zestaw sushi dla 1 osoby (12 futomaków) w 2 wariantach w Co Kto Lubi w centrum
Smaczne, domowe jedzonko, krótki czas oczekiwania, urocze wnętrze.... Dla każdego coś pysznego!!! :)
Niedźwiedzia 11
Bydgoszcz
85-103
| Poniedziałek | 11:00 - 19:00 |
| Wtorek | 11:00 - 19:00 |
| Środa | 11:00 - 19:00 |
| Czwartek | 11:00 - 19:00 |
| Piątek | 11:00 - 19:00 |
| Sobota | 12:00 - 19:00 |
| Niedziela | 12:00 - 19:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Co Kto Lubi umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.