11/02/2025
Drodzy Przyjaciele Pizzerii!
Dostaliśmy mnóstwo wiadomości z pytaniem co dalej. Długo sami się zastanawialiśmy. Jednak Cezary chciałby, żeby Pizzeria działała dalej, dlatego kontynuujemy Jego dzieło.
Dołożymy wszelkich starań, aby pizza była na najwyższym poziomie, a nasze miejsce zawsze będzie otwarte dla tych, którzy chcieliby wpaść i wspomnieć Czarka przy dobrym jedzeniu.
Coś się kończy, coś się zaczyna, jednak chcielibyśmy, żeby jego śmierć nie była kropką, a raczej przecinkiem w naszej historii. On zaczął, a my poniesiemy dalej w świat Jego optymizm.
Dziękujemy wszystkim za dobre słowa, w tym ciężkim dla nas wszystkich czasie, a także wszystkim obecnym na Jego pożegnaniu. Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni 🖤
Do zobaczenia!