Bistro Kaczki i Buraczki

Bistro Kaczki i Buraczki Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Bistro Kaczki i Buraczki, Restauracja, gorzowska 63, Barlinek.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Barlinka i turystów do odwiedzenia „Kaczki i Buraczki” – lokalu, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy smak staje się niezapomnianym przeżyciem.

🎉🎈 Świętujemy 4 lata Bistro Kaczki i Buraczki! 🎈🎉Już 19 kwietnia (niedziela) zapraszamy Was na wyjątkowe, rodzinne wydar...
16/04/2026

🎉🎈 Świętujemy 4 lata Bistro Kaczki i Buraczki! 🎈🎉

Już 19 kwietnia (niedziela) zapraszamy Was na wyjątkowe, rodzinne wydarzenie z okazji naszych urodzin!💛
W godzinach 13:00–18:00 teren przy Bistro zamieni się w miejsce pełne radości, śmiechu i wspólnego świętowania.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy bezpłatne atrakcje:
- dmuchaniec
- malowanie twarzy
- tatuaże

Nie zabraknie też czegoś pysznego 🍽️
Czekać na Was będą m.in.:
- domowy rosół z makaronem
- pizza, frytki i napoje
- dania z grilla - szaszłyki i kiełbasa

To doskonała okazja, by spędzić czas razem, czyli z rodziną, znajomymi i w naszej bistro atmosferze 💛

Do zobaczenia 19 kwietnia! 🎉

22/03/2026
🐣🌿 Widzimy się na Barlineckim Jarmarku Wielkanocnym! 🌿🐣Zapraszamy dziś od godziny 12:00 - będzie okazja, żeby spróbować ...
22/03/2026

🐣🌿 Widzimy się na Barlineckim Jarmarku Wielkanocnym! 🌿🐣

Zapraszamy dziś od godziny 12:00 - będzie okazja, żeby spróbować naszych smaków w świątecznym klimacie i spędzić miło czas na jarmarku ✨

Do zobaczenia na miejscu! 👋😊

🌸💃 Weekend z okazji Dnia Kobiet w Bistro Kaczki i Buraczki 💃Zapraszamy na wyjątkowy weekend pełen dobrej atmosfery, muzy...
05/03/2026

🌸💃 Weekend z okazji Dnia Kobiet w Bistro Kaczki i Buraczki 💃

Zapraszamy na wyjątkowy weekend pełen dobrej atmosfery, muzyki i smacznego jedzenia!

Sobota - zabawa taneczna od godziny 18:00
Tego wieczoru gramy dla wszystkich Pań i nie tylko! Będzie muzyka, taniec i świetny klimat.
Do jedzenia oferujemy frytki, pizzę oraz sałatkę z kurczakiem 🍕🍟🥗

A dla każdej z Pań mamy małą niespodziankę - do zamówienia darmowe piwo 0,3 l!

Niedziela - 8 marca
Bistro będzie otwarte od 13:00 do 20:00.
Zapraszamy na spokojny, rodzinny obiad z okazji Dnia Kobiet 🍽️

Dla każdej Pani przygotowaliśmy drobny upominek - do każdego obiadu serwujemy darmowego drinka!

Świętujcie ten wyjątkowy weekend razem z nami w Bistro Kaczki i Buraczki

❤️🌹 Walentynki w Bistro Kaczki i Buraczki 🌹❤️Dziś święto miłości, bliskości i wspólnego czasu przy stole 💛Z tej okazji z...
14/02/2026

❤️🌹 Walentynki w Bistro Kaczki i Buraczki 🌹❤️

Dziś święto miłości, bliskości i wspólnego czasu przy stole 💛
Z tej okazji zapraszamy Was od godziny 13:00 na walentynkowy obiad oraz nastrojową kolację w wyjątkowej atmosferze.

To idealny moment, by zatrzymać się na chwilę, porozmawiać, pośmiać się i po prostu pobyć razem przy dobrym jedzeniu i kieliszku czegoś pysznego 🍽️✨

A jeśli ktoś zapomniał zarezerwować stolik lub chce świętować nieco spokojniej… zapraszamy również w niedzielę, miłość można celebrować każdego dnia ❤️

Do zobaczenia w Bistro Kaczki i Buraczki!

🌿✨ Przyjęcia komunijne w Bistro Kaczki i Buraczki ✨🌿Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią wyjątkowe rodzinne chwile 🤍Informu...
29/01/2026

🌿✨ Przyjęcia komunijne w Bistro Kaczki i Buraczki ✨🌿

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią wyjątkowe rodzinne chwile 🤍
Informujemy, że mamy jeszcze kilka wolnych terminów na przyjęcia komunijne w Bistro Kaczki i Buraczki.

Oferujemy przytulną, spokojną przestrzeń, domowe smaki i indywidualne podejście do każdego spotkania tak, aby ten ważny dzień był dla Was naprawdę bezstresowy i pełen radości. 🍽️🌸

Jeśli szukacie miejsca, w którym można w rodzinnej atmosferze świętować Pierwszą Komunię Świętą, zapraszamy do kontaktu.
Chętnie opowiemy o szczegółach i dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb 💛

📞 Rezerwacje i informacje - telefonicznie pod numerem: 601 829 762

❤️🎶 Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! 🎶❤️W najbliższą niedzielę Bistro Kaczki i Buraczki będzie nieczyn...
23/01/2026

❤️🎶 Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! 🎶❤️

W najbliższą niedzielę Bistro Kaczki i Buraczki będzie nieczynne dla Gości indywidualnych, jednak tego dnia nasze drzwi pozostają otwarte dla Wolontariuszy WOŚP 💛

Od godziny 14:00 zapraszamy wszystkich kwestujących na gorącą zupę oraz ciepłą herbatę lub kawę ☕🥣
To nasz mały gest wsparcia i podziękowania za Wasze wielkie serca, zaangażowanie i czas, który oddajecie innym ❤️

Gramy razem, pomagamy razem i jesteśmy z Wami całym sercem 🎈
Do zobaczenia!

💃❤️ Karnawał & Walentynki w Bistro Kaczki i Buraczki ❤️🕺Coraz bliżej naszego karnawałowo-walentynkowego wieczoru, dlateg...
22/01/2026

💃❤️ Karnawał & Walentynki w Bistro Kaczki i Buraczki ❤️🕺

Coraz bliżej naszego karnawałowo-walentynkowego wieczoru, dlatego czas odsłonić kolejną kartę… MENU 🍽️✨

Przygotowaliśmy dla Was propozycje, które idealnie wpiszą się w klimat wspólnego świętowania - sycące, aromatyczne i podane w naszym, domowym stylu.
Będzie smacznie, będzie nastrojowo i będzie idealnie do dobrej zabawy przy muzyce na żywo 🎶

📅 14.02.2026 r.
📍 Bistro Kaczki i Buraczki

Zachęcamy do zapisów i rezerwacji miejsc - ilość miejsc jest ograniczona.
Szczegóły oraz aktualne informacje znajdziecie na bieżąco na naszym Facebooku 👀

Spędźcie ten wyjątkowy wieczór razem z nami! 💛

👴💙 Dzień Dziadka w Bistro Kaczki i BuraczkiJutro obchodzimy Dzień Dziadka i z tej okazji Bistro Kaczki i Buraczki będzie...
21/01/2026

👴💙 Dzień Dziadka w Bistro Kaczki i Buraczki
Jutro obchodzimy Dzień Dziadka i z tej okazji Bistro Kaczki i Buraczki będzie czynne od godziny 7:00 do 14:00.
Zapraszamy od samego rana na kawę, śniadanie lub domowy obiad, idealny na wspólne chwile przy stole.
Po godzinie 14:00 lokal będzie zarezerwowany na spotkanie rodzinne.
Wszystkim Dziadkom składamy najcieplejsze życzenia 💙

👵💐 Dzień Babci w Bistro Kaczki i BuraczkiZ okazji Dnia Babci zapraszamy Was serdecznie do Bistro Kaczki i Buraczki od go...
20/01/2026

👵💐 Dzień Babci w Bistro Kaczki i Buraczki
Z okazji Dnia Babci zapraszamy Was serdecznie do Bistro Kaczki i Buraczki od godziny 13:00.
To piękna okazja, aby zatrzymać się na chwilę, usiąść razem przy stole i spędzić czas z tymi, którzy zawsze mają dla nas ciepło, troskę i dobre słowo 💛
Tego dnia czekać na Was będą domowe smaki, które lubicie: pierogi z kaczką i ruskie, a także burgery, nuggetsy i frytki.
Wszystko w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, która sprzyja rozmowom i wspólnym chwilom.

Informujemy, że od godziny 18:00 lokal będzie zarezerwowany na rodzinne spotkanie z okazji Dnia Babci Asi.
Zapraszamy serdecznie i życzymy wszystkim Babciom dużo zdrowia, uśmiechu i miłości 🌷💛

🦆 Kiedy masz ochotę na coś naprawdę domowego…Kotlety z kaczki, delikatne i soczyste, do tego miękkie kopytka, czyli wszy...
14/01/2026

🦆 Kiedy masz ochotę na coś naprawdę domowego…

Kotlety z kaczki, delikatne i soczyste, do tego miękkie kopytka, czyli wszystko przygotowane z sercem i zapakowane na wynos, żebyście mogli cieszyć się smakiem Bistro Kaczki i Buraczki także w domu 🍽️💛

Bo jedzenie najlepiej smakuje tam, gdzie lubicie najbardziej.
Zapraszamy!

11/01/2026

💃🕺 Karnawał w Bistro Kaczki i Buraczki… a do tego nutka walentynkowej magii ❤️

Już wkrótce zaprosimy Was na wyjątkowy wieczór, w którym połączymy karnawałową radość z walentynkowym klimatem.
Będzie nastrojowo, będzie wesoło i jak zawsze pysznie 🍽️✨

Jeśli macie ochotę spędzić czas w dobrej atmosferze, przy muzyce i smacznym jedzeniu, zarezerwujcie ten termin w kalendarzu 📅 (14.02.2026 r.)
Szczegóły zdradzimy już pod koniec tygodnia… warto być czujnym 👀😉
Bistro Kaczki i Buraczki — miejsce spotkań 💛

Adres

Gorzowska 63
Barlinek
74-320

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota 13:00 - 19:00
Niedziela 13:00 - 19:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bistro Kaczki i Buraczki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria