Pizza pasta bar Mercato

Pizza pasta bar Mercato italiaans restaurant

Pasta van de week  Bolognese speciale  € 14.50Klassieke bolognesesaus met ui paprika en champignons. Pizza van de week C...
30/09/2026

Pasta van de week
Bolognese speciale € 14.50
Klassieke bolognesesaus met ui paprika en champignons.

Pizza van de week
Chorizo con gorgonzola € 16.50
Tomatensaus met kaas, ham, chorizo en gorgonzola

Pasta van de week  Pesto e Pollo € 16.50Roomsaus met pesto, kip, rucola, champignons, spek, pijnboompitten Pizza van de ...
23/09/2026

Pasta van de week
Pesto e Pollo € 16.50
Roomsaus met pesto, kip, rucola, champignons, spek, pijnboompitten

Pizza van de week
Borsotto € 15.50
Tomatensaus met kaas, Borsotto, champignons, rucola en Parmezaan.

Pasta van de week  Salmone speciale   € 17.50Pittige tomatenroomsaus met zalm, groene asperges, cherrytomaten en Parmeza...
29/07/2026

Pasta van de week
Salmone speciale € 17.50
Pittige tomatenroomsaus met zalm, groene asperges, cherrytomaten en Parmezaan.

Pizza van de week
Cipolami € 14.50
Tomatensaus met kaas, ham, salami, chorizo en ui.

Pasta van de week  Salsiccia e burrata  € 17.50Pittige tomatensaus, salsiccia, burrata, basilicum en pijnboompitten. Piz...
22/07/2026

Pasta van de week
Salsiccia e burrata € 17.50
Pittige tomatensaus, salsiccia, burrata, basilicum en pijnboompitten.

Pizza van de week
Borsotto € 16.50
Tomatensaus met kaas, Borsotto, champignons, Parmezaan en rucola

Pasta van de week  Noce moscata                   € 14.50Roomsaus met spek, champignons, nootmuskaat en peterselie. Pizz...
15/07/2026

Pasta van de week
Noce moscata € 14.50
Roomsaus met spek, champignons, nootmuskaat en peterselie.

Pizza van de week
Friarielli € 17.50
Tomatensaus met kaas, friarielli ,salciccia , chorizo en Parmezaan

Pasta van de week  Gorgonzola speciale   € 16.50Roomsaus met gorgonzola, spek, rucola, cherrytomaten en balsamico. Pizza...
09/07/2026

Pasta van de week
Gorgonzola speciale € 16.50
Roomsaus met gorgonzola, spek, rucola, cherrytomaten en balsamico.

Pizza van de week
Salame al tartufo € 16.50
Tomatensaus met kaas, truffelsalami, champignons en rucola.

31/05/2026

Adres

Elfhuizen 1
Geertruidenberg
4931AX

Openingstijden

Dinsdag 16:00 - 21:00
Woensdag 16:00 - 21:00
Donderdag 16:00 - 21:00
Vrijdag 16:00 - 21:00
Zaterdag 16:00 - 21:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Pizza pasta bar Mercato nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen

Categorie