The Empire Salai Si Kidal

The Empire Salai Si Kidal MENJUAL MAKANAN TRADISIONAL

14/02/2024

Fried Chicken,Local,Rice

Check out The Empire Salai Si Kidal - Jalan Cattleya 8 on GrabFood!
14/02/2024

Check out The Empire Salai Si Kidal - Jalan Cattleya 8 on GrabFood!

Fried Chicken,Local,Rice

JAWATAN KOSONG di The Empire Salai Si Kidal Tukang masakTukang buat airBoleh hubungi 0148032404Untuk MAKLUMAT lanjut.
27/05/2023

JAWATAN KOSONG di The Empire Salai Si Kidal

Tukang masak
Tukang buat air

Boleh hubungi 0148032404
Untuk MAKLUMAT lanjut.

24/03/2023

IKLAN JAWATAN KOSONG

-Pembantu kedai
-Tukang masak
-Penebar roti canai

Diperlukan segera
Boleh whatsap ke

013-295 9652

Lokasi kedai di Cattleya Senawang

Classical tea cup
16/01/2023

Classical tea cup

Watch, follow, and discover more trending content.

04/01/2023

Watch, follow, and discover more trending content.

10/12/2022

“Mana nak cari jeruk di negeri sembilan???? Boleh singgah di The Empire Salai Si Kidal yg kini berada di senawang.. Pelbagai jeruk ada tau, Murah-murah je!”

The Empire Salai Si Kidal  merupakan kedai yang menyediakan makanan berasaskan salai-salai dan makanan masakan kampung!M...
04/12/2022

The Empire Salai Si Kidal merupakan kedai yang menyediakan makanan berasaskan salai-salai dan makanan masakan kampung!

Marilah kunjungi!

THE EMPIRE SALAI SI KIDAL

07/11/2022

Mano nak caghi lauk-lauk kampung????????
Menggamit kenangan.
Kini, kami berada di senawang!

Moh lerr singgah!

Menu special The Empire Salai Si KidalAyam salai masak lomak cili api dengan lobak masinRendang Daging nogoriIkan masin ...
07/11/2022

Menu special The Empire Salai Si Kidal

Ayam salai masak lomak cili api dengan lobak masin
Rendang Daging nogori
Ikan masin sepat dengan nenas muda
Ikan keli salai dengan bacang
Gulai keladi
Gulai sardin masak lomak cili api

Telur puyuh goreng berlado
Ikan keli goreng berlado
Ayam bakar

Meh singgah!!



Address

NO 98 G Jalan Cattleya 8, Persada Cattleya
Senawang
70450

Telephone

+60132959652

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when The Empire Salai Si Kidal posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to The Empire Salai Si Kidal:

Share

Category