The Grato Bandar Seri Putra

The Grato Bandar Seri Putra The best Italian and Western Kitchen The Best Italian and Western Food

19/08/2026

Alhamdulillah

17/08/2026
Hi ☺️Assalamualaikum wbtWaktu Operasi kedaiSarapan pagi(Khamis-Ahad)8.00 pagi-12tgh (Buka)12tgh-5 ptg (tutup)5ptg-10.30m...
14/08/2026

Hi ☺️
Assalamualaikum wbt
Waktu Operasi kedai

Sarapan pagi
(Khamis-Ahad)
8.00 pagi-12tgh (Buka)
12tgh-5 ptg (tutup)
5ptg-10.30mlm (Buka)

(Selasa- Rabu)
12.30tgh-11.00mlm (Buka)

Cuti setiap hari ISNIN

Utk tempahan meja
0389220411
0146255596(whtsp shj)

Utk delivery sila ke apps

Grab food
Foodpanda
Shopeefood

Hi Gratorian...ada yg rindu Nasi Dagang Grato ...Jom breakfast The Grato Bandar Seri Putra ..Kami beroperasi dari pukul ...
07/08/2026

Hi Gratorian...ada yg rindu Nasi Dagang Grato ...
Jom breakfast The Grato Bandar Seri Putra ..
Kami beroperasi dari pukul 8 pagi hingga pukul 12 tgh
Ada Nasi Dagang Ori Trgganu,ada lempen Kelapa,ada nasi lemak.. ..jom singgah...

05/08/2026

Assalamualaikum wbt dan Selamat Sejahtera Gratorian😍

Ya esok sarapan pagi dah bermula tau...
Jom singgah ramai2...pelbagai menu ada😋

Dari 8.00 pagi - 12.00 tgh ( sampai habis)

Hanya di The Grato Bandar Seri putra

14/07/2026

Hi Gratorian...lama tak bersiaran
Jom esok try menu baru kami..

Jumpa jam 6.00 ptg esok tau...asyik mkn pasta je apa kata kita cuba yg baru...

Jumpa esok The Grato Bandar Seri Putra

11/06/2026

السلام عليكم
DAN SELAMAT SEJAHTERA🥰🥰
Salam Maulidur Rasul buat Muslimin dan muslimat 😊

Ya kami BUKA seperti biasa hari ini😊😊
Nak makan western/masakan barat?.. Tapi takut tak mampu nak makan...mahal? sebab kos brg makin naik...?
Kami di The Grato Bandar Seri Putra masih mengekalkan harga mampu makan lagi tau...

JOM KE THE GRATO BANDAR SERI PUTRA

Apa yg menarik

✅️ PASTI SEDAP..GERENTI belum cuba belum tahu...😊
✅️HOMEMADE bukan ready made food
✅️DI HIDANG PANAS2
✅️ MURAH DAN BERPATUTAN..(**harga mampu makan tak perlu keluar b*k modal untuk mkn sedap!!
✅️ Halal Toyibaan
---------------------------------
WAKTU OPERASI KEDAI:
⏱ Selasa - Ahad
⏱ 12.30 pm - 10.30pm

CUTI setiap ISNIN**

HUBUNGI KAMI utk booking dan order
☎️ 0389220411
📲http://www.wasap.my/60146255596/gratobsp

Google: https://g.co/kgs/7xDynm
Waze : https://waze.com/ul/hw282km0fh

Utk DELIVERY hanya ke rakan partner apps kami :-

✅️ Foodpanda
✅️ GrabFood
✅️ ShopeeFood

Address

No 39, Jalan Seri Putra 1/4, Bandar Seri Putra
Kajang
43000

Opening Hours

Tuesday 12:30 - 22:30
Wednesday 12:30 - 22:30
Thursday 12:30 - 22:30
Friday 15:30 - 23:00
Saturday 12:30 - 23:00
Sunday 12:30 - 23:00

Telephone

+60389220411

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when The Grato Bandar Seri Putra posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to The Grato Bandar Seri Putra:

Shortcuts

Share